wo 25 november 1988 127 voortgang in de ontwikkeling van het projekt en het bevredigende ver- ioop van de samenwerking tussen partijen en onder de nadere voorwaar- de dat tussen de partijen deze exploitatie-overeenkomst tot stand komt; g. de uitvoering van de van gemeentewege aan te leggen openbare werken met uitzondering van de openbare verlichting en de brandkranen, bin- nen de grenzen van het gebied zoals weergegeven in bijlage 1, zal ge- schieden door c.q. vanwege en voor rekening van Slokker, conform "de werkomschrijving t.b.v. het bouw- en woonrijpmaken met bijkomende wer- ken van het woningbouwprojekt Prinseneiland" met de daar bij behorende tekeningen zoals aan deze overeenkomst is gehecht als bijlage 2; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 1 november j.l BESLUIT: voor de gemeente met Slokker de volgende overeenkomst aan te gaan: Bouw- en woonrijpmaken. Artikel 1. Slokker zal voor zijn rekening en risico het in bijlage 1 aangegeven plangebied bouw- en woonrijpmaken op basis van de door de gemeente goed te keuren "werkomschrijving t.b.v. het bouw- en woonrijpmaken met bijko- mende werken van het woningbouwprojekt Prinseneiland" met bijbehorende tekeningen en gedateerd 26 oktober 1988. Indien als gevolg van technische ontwikkelingen en omstandigheden in het werk een gelijkwaardig resultaat bereikt kan worden door middel van een andere werkwijze en/of materiaal- keuze dan was voorzien, is zulks toegestaan na overleg met en goedkeuring door de gemeente en voorzover dit geen kostenverhoging voor de gemeente in aanleg c.q. onderhoud betekent. Artikel 2. De routes voor het bouwverkeer zullen in overleg tussen partijen worden bepaald. De noodzakelijke voorzieningen, zoals bebording, verlichting, overige verkeersmaatregelen alsmede het ten gevolge van het bouwverkeer

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 59