WO 25 november 1988 127 noodzakelijk geachte onderhoud van de weg tijdens de bouw e.d. komen voor rekening van Slokker, voorzover aantoonbaar is dat dit onderhoud door het bouwverkeer van of vanwege Slokker noodzakelijk is gemaakt. Artikel 3. Slokker treedt op als opdrachtgever voor het bouw- en woonrijpmaken. De directie, inclusief het dagelijks toezicht over de uitvoering van de civiel-technische werken zal eveneens worden gevoerd door of vanwege Slokker. Het - niet dagelijks - toezicht op de uitvoering, voortvloeien- de uit deze overeenkomst, zal worden gevoerd door de directeur van de zorgsector Gemeentewerken of de door deze aan te wijzen ambtenaren. Artikel 4. Zodra Slokker de civiel-technische werkzaamheden afgerond heeft en de laatste woning opgeleverd heeft, zal in maximaal 2 afgeronde, aanslui- tende gedeelten de zogenaamde eerste oplevering van deze werken aan de gemeente plaatsvinden. Bij de eerste oplevering geconstateerde gebreken zullen door en voor rekening van Slokker worden hersteld en wel binnen twee maanden na de eerste oplevering. De tweede oplevering vindt plaats zes maanden na de eerste oplevering. Het onderhoud van wegen, trottoir, groenvoorzienin- gen, rioleringen en andere openbare voorzieningen welke door Slokker zijn aangelegd, zal vanaf de datum van de eerste oplevering voor reke- ning van Slokker zijn. Beheerswerkzaamheden als maaien en vegen zijn niet in dit onderhoud begrepen. Vanaf de datum van de tweede oplevering is het onderhoud voor rekening van de gemeente. Financiële bepalinqen. Artikel 5. Slokker draagt de kosten van planontwikkeling en advisering, het uitvoe- ren van de civiel-technische werken, genogmd in de artikelen 1, 2 en 4, directievoering en dagelijks toezicht, alsmede de overige met realise- ring van het projekt verband houdende kosten zoals aangegeven op de als bijlage 3 bij deze overeenkomst gevoegde staat. Betaling van de daarop in kolom 1 aangegeven, door de gemeente verrichte c.q. te verrichten werkzaamheden vindt plaats in drie termijnen, -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 60