WO 25 november 1988 127 De grondprijs ad. f 2.022.890,00 zal worden vermeerderd met de verschul- digde belasting en bij betaling na 1 januari 1989, met een rente van 7% op jaarbasis, berekend over het als dan verstreken tijdvak. Artikel 9. De levering van de verkochte grond zal geschieden onmiddellijk voordat met het bouwrijpmaken zal worden begonnen, op voorwaarde dat de verschul- digde grondprijs is voldaan en 70% van de te bouwen woningen is verkocht, onder de navolgende bepalingen: a. de desbetreffende akte(n) van transport zal (zullen) worden verleden ten overstaan van notaris M.J.V. Kloeck te Heemstede; b. de grond wordt overgedragen met alle daaraan verbonden lusten en las- tenrechten en verplichtingendoch vrij van erfdienstbaarheden en andere zakelijke rechten, behoudens die betreffende functionele open- bare leidingen en voorzieningen, vrij van hypothecaire inschrijvingen en beslagen, vrij van huur, pacht en andere gebruiksrechten, vrij van bodemverontreiniging, zoals verklaard in bijlage 5 van deze overeen- komst; c. de juiste grootte van de overgedragen grond zal worden vastgesteld do°r ambtshalve opmeting; een eventueel verschil met de hiervoor ver- melde oppervlakte geeft geen der partijen het recht op verrekening van meer of minder geleverde grond; d. de eigenaarslasten zijn vanaf de datum van transport voor rekening van Slokker of diens rechtverkrijgenden; e. de kosten en rechten op de akten van transport en de eigendomsover- dracht vallende, zijn voor rekening van Slokker. Artikel 10. De gemeente is, onder de voorwaarden en verplichtingen, zoals opgenomen in bijlage 6 van deze overeenkomst, bereid mee te werken aan overdracht en betaling door middel van zogenaamde A-B-C-akten van grond aan toe- komstige kopers/eigenaars van de door Slokker te realiseren woningen. Artikel 11. Het in artikel 10 bepaalde geldt in het bijzonder ten aanzien van die grond die bestemd is voor de bouw van huurwoningen in opdracht van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds of een voor de gemeente aanvaardbare

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 62