wo 25 november 1988 127 belegger, hierna te noemen "de belegger". Slokker zal de voor de bouw van de ten behoeve van deze instelling te realiseren woningen benodigde grond voor de aanvang van het bouwrijp maken overdragen aan bedoelde in- stelling onder de nadere voorwaarden zoals vastgelegd in de artikelen 15 en 16. Artikel 12. De door Slokker te realiseren civiel-technische werken, zoals genoemd in de artikelen 1 en 4, zullen met de onderliggende grond, aangegeven op de als bijlage 7 bij deze overeenkomst gevoegde tekening binnen twee maanden na de eerste oplevering aan de gemeente in eigendom worden over- gedragen, zulks voor een bedrag van f 1,00. Bouwprogramma en vergunningen. Artikel 13. Slokker verbindt zich om voor zijn rekening en risico in het in plange- bied Prinseneiland 127 woningen te bouwen overeenkomstig het definitief stedebouwkundig ontwerp van het bureau Van Hezik en partners d.d. 19 ok- tober 1988 welk plangebied overeen stemt met het gebied aangegeven in bijlage 1. Artikel 14. Slokker verbindt zich de in artikel 13 genoemde woningen, met uitzonde- ring van de ongesubsidieerde luxe tweekappers, te bouwen volgens het door Slokker ontwikkelde en aan de gemeente geboden kwaliteitsniveau van het zogenaamde "Spaarhuis" en de woningen voorzover vallende in de categorie premiekoop, vrije sector met eenmalige bijdrage en de ongesubsidieerde tweekappers aan te bieden aan toekomstige kopers/eigenaars voor de in bijlage 8 genoemde bedragen. Artikel 15. Slokker verbindt zich om, in nader overleg met de belegger, in het plan huurwoningen te realiseren welke eveneens zullen voldoen aan het in ar- tikel 14 gestelde kwaliteitsniveau en bij de aanvang van de bewoning een huurniveau zullen hebben overeenkomstig het in bijlage 8 genoemde bedrag. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 63