wo 25 november 1988 127 Artikel 16. Slokker verplicht zich om in een te sluiten overeenkomst met de belegger te bepalen dat de te bouwen huurwoningen voor een aaneengesloten periode van tenminste dertig kalenderjaren zullen worden verhuurd en dat de toe- wijzing van de woningen in overleg met en na verkregen toestemming van de gemeente zal geschieden. Artikel 17. Slokker zal in opdracht van en voor rekening van de gemeente zes stand- plaatsen met voorzieningen voor woonwagens inrichten en bouwen, volgens de door Slokker aan de gemeente gedane aanbieding d.d. 14 november 1988 met bijlagen. Artikel 18. De gemeente en Slokker zullen zich gezamenlijk inspannen, dat de voor de realisering van het plan benodigde goedkeuringen tijdig zullen worden aangevraagdverleend dan wel verkregen en het projekt ook voor het ove- rige wordt gerealiseerd overeenkomstig het als bijlage 9a bij deze over- eenkomst gevoegde tijdschema. Artikel 19. Met de bouw van de in het woningprogramma in artikel 8 genpemde woningen moet een aanvang worden gemaakt binnen vier maanden nadat Slokker in het bezit is gesteld van de daartoe benodigde onherroepelijke bouwvergunning (-en) en de vereiste overheidsbeschikkingen, zulks behoudens het slagen van de in artikel 9 genoemde 70% voorverkoop. De bouwvergunning(en) word(en)t geacht onherroepelijk te zijn na behandeling van een even- tueel schorsingsverzoek door de Raad van State of indien binnen 30 dagen na de vergunningspublicatie geen bezwaren zijn ingediend. De bouw dient, éénmaal aangevangen, ononderbroken en overeenkomstig de als bijlage 9b bij deze overeenkomst behorende overall-planning te worden voortgezet en voltooid. -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 64