wo 25 november 1988 127 Woninqtoewijzinq. Artikel 20. Het recht tot het toewijzen van de in het plan te realiseren woninyen ligt bij de gemeente die daarbij zoveel mogelijk met de belangen van Slokker en de belegger zal rekening houden. Artikel 21. De gemeente zal van het in artikel 20 bedoelde recht eerst gebruik ma- ken na overleg met Slokker; daarenboven zal de toewijzing van de pre- miekoop-, de koop (vrije sector met êénmalige bijdrage)- en de huurwo- ningen door de gemeente geschieden op basis van de als bijlage 10 opge- nomen regeling. De woonruimteverordening van de gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 27 februari 1986, is van toepassing. Artikel 22. Ten aanzien van de op basis van het in artikel 8 aangegeven woningbouw- programma te realiseren premiekoopwoningen en woningen met een éénmali- ge bijdrage, zullen zogenaamde verkoopregulerende bepalingen van kracht zijn. Deze zijn eveneens opgenomen in de bij deze overeenkomst behorende bijlage 10. Overiqe bepalinqen. Artikel 23. De gemeente zal zorgdragen voor de aanleg van de nodige nutsleidingen en de openbare verlichting en de brandkranen binnen een nader overeen te ko- men termijn welke zal zijn afgestemd op de voortgang van het werk. Slokker zal er voor zorgdragen dat de woningen en de woonomgeving ge- schikt worden gemaakt om de leidingen en de noodzakelijke aansluitingen te kunnen realiseren. Artikel 24. De gemeente zal geen kosten in rekening brengen voor het aanbrengen van eventuele inritten voor motorvoertuigen en voor de aansluitkosten van de riolering van de woningen, tijdens de bouwperiode, aangezien Slokker deze -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 65