25 november 1988 aanlegt c.q. aansluit. 127 Artikel 25. Zonder voorafgaande toestemming van de gemeente kunnen geen rechten en verplichtingen jegens de gemeente voortvloeiende uit deze overeenkomst aan derden worden overgedragen. Artikel 26. T°t zekerheid van de nakoming door Slokker van alle uit hoofde van deze overeenkomst jegens de gemeente op Slokker rustende verplichtingen zal Slokker, bij de in artikel 9 bedoelde grondoverdracht ten genoegen en ten behoeve van de gemeente een bankgarantie (doen) stellen ter hoogte van 500.000,--. De hoogte van het in de bankgarantie gestelde bedrag zal worden vermin- derd tot 250.000,— na voltooiïng van het bouwrijp maken van het plan- gebied. Het alsdan resterende gedeelte van de bankgarantie zal worden verminderd tot 100.000,- indien en zodra, ten genoegen van de gemeen- te, de eerste oplevering als bedoeld in artikel 4 zal hebben plaatsge- vonden. Het alsdan resterende gedeelte van de bankgarantie zal eerst ko- men te vervallen bij de 2e oplevering en indien de gemeente heeft vastge- steld dat Slokker aan alle verplichtingen uit hoofde van deze overeen- komst zal hebben voldaan. Daarover dient de gemeente zich uiterlijk twee maanden nadat Slokker zal hebben medegedeeld geheel aan de verplichtingen te hebben voldaan, uit te spreken. Artikel 27. Indien zich bij de uitvoering van deze overeenkomst problemen voordoen, danwel sprake is van onvoorziene omstandigheden, zullen partijen met elkaar in overleg treden, waarbij zij zullen trachten een oplossing te vinden voor de gerezen problemen, rekening houdend met hun wederzijdse belangen. Verzuim en geschillen. Artikel 28. Ingeval van wanprestatie van een van de partijen is in de in gebreke zijnde partij gehouden tot schadevergoeding aan de wederpartij van -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 66