WE 25 november 1988 WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING CENTRALE POST AMBULANCEVERVOER KENNEMERLAND 129 Heemstede, 1 november 1988. Aan de raad, Het algemeen bestuur van de Centrale Post Ambulancevervoer Kennemerland (C.P.A.stelt voor om de gemeenschappelijke regeling centrale post am- bulancevervoer Kennemerland aan te passen aan de bepalingen zoals die zijn opgenomen in de op 1 januari 1985 inwerking getreden wet houdende nieuwe bepalingen met betrekking tot gemeenschappelijke regelingen (W.G.R.). De gemeenschappelijke regeling dient in principe vöôr 1 januari 1989 te zijn aangepast aan de W.G.R., door de raden te zijn vastgesteld en ter goedkeuring aan gedeputeerde staten van Noord-Holland te zijn aangebo- den. Het bestuur van het C.P.A. heeft overigens van deze termijn ontheffing gevraagd. De wijzigingen aan de W.G.R. hebben voornamelijk betrekking op de samen- stelling van het bestuur, de informatie en verantwoordingsplicht alsmede het ontslag en terugroepingsrecht van bestuursleden. De gewijzigde arti- kelen zijn met een asterisk aangegeven; voor een toelichting op de wij- zigingen verwijzen wij u naar de ter inzage liggende stukken. De verplichte bundeling van regelingen volgens de W.G.R. heeft geen con- sequenties voor de gemeenschappelijke regeling C.P.A. Kennemerland omdat reeds alle gemeenten uit twee W.G.R.-regio's deelnemen in de regeling. De integratie doelstelling van de W.G.R. (het samensmelten van regelin- gen tot éên nieuwe regeling) betekent voor de C.P.A.-regeling dat inte- gratie van deze regeling met die van de Regionale Brandweer bekeken moet worden. Hierbij kan nog onderscheid worden gemaakt tussen bestuurlijke en technische integratie van regelingen. Het bestuur van de C.P.A. heeft op 21 april 1988 besloten de bestuurlij- ke integratie thans niet te willen realiseren, maar een onderzoek hier- naar in de toekomst niet uit te sluiten. Inhoudelijke en financiële overwegingen liggen hieraan ten grondslag. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 73