129 Gelet op ons eerder ingenomen standpunt dat integratie van de Regionale Brandweer en de C.P.A. voorshands kan worden overgelaten aan de besturen van beide regelingen, kunnen wij met het besluit van het bestuur van de C.P.A. instemmen. Wij stellen u voor in te stemmen met de wijziging van de gemeenschappe- lijke regeling. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretarisDe burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raden, colleges van burgemeester en wethouders en de burgeineesters van de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Castricum, Haarlem, Haarleimerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Uitgeest, Velsen en Zandvoort, het bestuur van ziekenfonds Spaarneland U.A. en Ambulance- dienst Kennemerland B.V., overwegende: - dat ingevolge het bepaalde in de Wet Ambulancevervoer en in overeen- stewning met het besluit d.d. 21 december 1987 nummer 96 van Provincia- le Staten van Noord-Holland ingevolge de gebiedsindeling ambulancever- voer, de genoemde gemeenten een centrale post ambulancevervoer in stand dienen te houden; - dat de huidige gemeenschappelijke regeling Centrale Post Ambulancever- voer Kennemerland opgelegd bij besluit van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland d.d. 14 april 1981 nummer 168 ingevolge het bepaalde in de Wet gemeenschappelijke regelingen aanpassing behoeft; - dat de ervaringen sedert 1981 met de C.P.A. Kennemerland opgedaan, aan- leiding zijn voor voortzetting van de bestuurlijke samenwerking tussen gemeenten, ziekenfonds en particuliere vergunninghouders voor wat be- treft de instandhouding van de C.P.A. Kennemerland; - dat de besturen van ziekenfonds Spaarneland U.A. en Ambulancedienst -2- WE 25 november 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 74