WE 25 november 1988 129 Kennemerland daarmee insteinmen en de Kroon toestemming vragen tot deel- name aan de gemeenschappelijke regeling. Besluiten, gelet op het bepaalde in de Wet gemeenschappelijke regelingen, de Wet Ambulancevervoer en artikel 35 van de gemeenschappelijke regeling centrale post ambulancevervoer Kennemerlanddeze gemeenschappelijke re- geling te wijzigen zodat hij komt te luiden: Gemeenschappelijke regeling C.P.A. Kennemerland. Hoofdstuk I. Begripsbepalingen. Artikel 1. Lid 1. In deze gemeenschappelijke - de regeling - de CPA Kennemerland - de gemeente - de raad - Gedeputeerde Staten - de centrale post - het ziekenfonds - de particuliere vergunninghouders - w.g.r. regeling wordt verstaan onder: deze gemeenschappelijke regeling; het openbaar lichaam. bedoeld in artikel 2; een aan deze regeling deelnemende gemeente; de raad van een aan de gemeenschappelijke regeling deelnemende gemeente; het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland; de in de Wet Ambulancevervoer bedoelde, van- uit de gemeente Haarlem werkzame, centrale post voor het grondgebied der gemeenten; de Onderlinge Waarborgmaatschappij zieken- fonds Spaarneland u.a. te Heemstede; rechtspersonen die ingevolge een door Gedepu- teerde Staten verstrekte vergunning bevoegd zijn ambulancevervoer te verrichten in het C.P.A.-gebied Kennemerland; Wet gemeenschappelijke regelingen. Lid 2. In gevallen waar deze regeling niet in voorziet zijn de gemeentewet en de w.g.r. van toepassing. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 75