WE 25 november 1988 129 of krachtens de Wet Ambulancevervoer aan de centrale post zijn opgedra- gen en heeft tevens tot taak te voorzien in de continue parate communi- catie van of vanwege de centrale post ter begeleiding en regeling van het ambulancevervoer voor het grondgebied der gemeenten. Hij maakt daartoe gebruik van de meldkamer, personeel en apparatuur van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van Haarlem. De hieraan verbonden kosten worden door de gemeente Haarlem aan de C.P.A. Kennemerland in rekening gebracht. Hoofdstuk IV. Het algemeen bestuur. Paragraaf 1. De samenstel1ing van het algemeen bestuur. Artikel 5. Lid 1. Het algemeen bestuur telt vijftien leden. Lid 2. De leden van het algemeen bestuur worden als volgt benoemd: a) de raden van de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlem- merliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort benoemen uit hun mid- den elk §én 1id. De burgemeester is ook benoembaar. Tevens benoemen de raden van de hiervoor genoemde gemeenten elk een plaatsvervangend lid; b) de raden van de gemeenten Beverwijk, Castricum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen benoemen uit hun midden elk één lid. De burgemeester is ook benoembaar. Tevens benoemen de raden van de hiervoor genoemde gemeenten elk een plaatsvervangend lid; c) de aan deze regeling deelnemende particuliere vergunninghouders be- noemen uit hun midden twee leden en twee plaatsvervangende leden; d) het ziekenfonds Spaarneland benoemt twee leden en twee plaatsver- vangende leden. U_d_3. Het algemeen bestuur kan naar behoefte derden uitnodigen tot het bij- -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 77