129 in de kosten, waarvan de hoogte door het algemeen bestuur op jaarbasis wordt vastgesteld. Paragraaf 4. De bevoegdheden van het dagelijks bestuur. Artikel 18. Wat betreft de vervulling van de in artikel 4 vermelde taak oefent het dagelijks bestuur de bevoegdheden uit die bij of krachtens de Wet Ambu- lancevervoer zijn toegekend aan burgemeester en wethouders der gemeenten en is voorts belast met: a) een voortdurend toezicht op al wat de centrale post aangaat; b) het voorbereiden van al hetgeen aan het algemeen bestuur ter overwe- ging en beslissing zal worden voorgelegd; c) het uitvoeren van de besluiten van het algemeen bestuur; d) het voorstaan van de belangen van de C.P.A. Kennemerland bij andere overheden en instellingen, diensten of personen, waarmee contact voor de C.P.A. Kennemerland van belang is; e) het beheer van inkomsten en uitgaven van de C.P.A. Kennemerland, voor- zover dit niet aan anderen is opgedragen; f) de zorgvoorzover deze niet aan anderen toekomt, voor de contrôle op het geldelijk beheer en boekhouding; g) het nemen van alle conservatoire maatregelen zowel in als buiten rech- te en het doen van alles wat nodig is ter voorkoming van verjaring en verlies van recht of bezit; h) de zorg voor de archieven van het orgaan; i) het doen van bekendmakingen; j) het verstrekken van inlichtingen aan de besturen van de gemeenten. Artikel 19. Het dagelijks bestuur oefent, voorzover het algemeen bestuur daartoe be- sluit en naar door dat bestuur te stellen regelen, de aan het algemeen bestuur wettelijk toegekende of krachtens de regeling hem toekomende be- voegdheden uit, met uitzondering van: a) het vaststellen en wijzigen van de begroting; b) het voorlopig vaststellen van de rekening; c) het vaststellen, wijzigen en intrekken van verordeningen; -12- 25 noveinber 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 84