WL 25 novpmbrr 1980 129 LH 9. Ilel bnqrotingsjaor valt samen met het kalenderjaar. Artikel 34. Lid 1. Het d.inel i.iks hestuur biedt jaarlijks voor 1 april de ontwerp-rekening over het afgelopen dienstjaar, onder toevoeging van een versiag van het onder/rek naar de deugdelijkheid van de rekening, ingesteld door de overeonkonistig art.ikel 265 bis van de gemeentewet aangewezen deskundige, met alie bijbehorende bescheiden, aan het algemeen bestuur aan, onder gelijktijdige toezending aan de raden van de gemeenten en aan de bestu- ren van de deelnemende particuliere rechtspersonen. Lid 2. Rinnen zes weken na de datum van toezending als bedoeld in het eerste lid, kunnen de hetreffende organen hun bezwaren tegen de ontwerp-reke- ninq aan het dagelijks bestuur schriftelijk kenbaar maken. Ilet daqelijks bestuur onderzoekt de ingediende bezwaren. Alvorens de ontwerp-rekening in de vergadering van het algemeen bestuur wnrdt. behandeld, neemt het dagelijks bestuur, na overleg met het orgaan dat de bezwaren heeft ingediend, daarover een gemotiveerd en voorlopig standpunt in. Oit standpunt wordt voor bedoelde vergadering van het al- gemnen bestuur aan het orgaan en aan de leden van het algemeen bestuur kenbaar gemaakt. Lid 3 Uiterlijk 1 juli volqende op het jaar waarop deze hetrekking heeft, on- derzoekt het algemeen bestuur de ontwerp-rekening en stelt haar voorlo- piq vast. U_d 4 Nadat deze voorlopig is vastgesteld, zendt het algemeen bestuur, indien de vnorlnpig vastgestelde rekeninq afwijkt van de ontwerp-rekening een afschrift van de rekening aan de raden van de deelnemende gemeenten en aan de besturen van de deelnemende particuliere rechtspersonen. Van de ongewijzigde voorlopige vaststelling van de rekening wordt aan -20-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 92