WE 25 november 1988 129 bovengenoemden mededeling gedaan. Lid 5. Het algemeen bestuur zendt de voorlopig vastgestelde rekening, verge- zeld van het in het eerste lid van dit artikel genoemde verslag, van alle bijbehorende bescheiden en van de tegen het ontwerp îngediende bezwaren en de terzake door het algemeen bestuur genomen beslissing, terstond ter vaststelling aan gedeputeerde staten. Van de vaststelling doet het dagelijks bestuur mededeling aan de ra- den van de gemeenten en aan de besturen van de deelriemende particu- liere rechtspersonen. Lid 6. De vaststelling van de rekeriing strekt het dagelijks bestuur tot de- charge, behoudens later in rechte gebleken valsheid in geschrifte ot andere onregelmatigheden. Lid 7. In de rekening wordt het door elk van de gemeenten over hel desbetref- fende jaar het werkelijk aandeel bedoeld in artikel 33, vierde lid op- genomen. Artikel 35. Lid 1. De gemeenten waarborgen ten behoeve van de geldgevers de betaling van rente en aflossing van de door de C.P.A. Kennemerland aan te gane geld- leningen en van de sommen, die in rekening-courant worden opgenomen, naar evenredigheid van het aantal inwoners op 1 januari van het jaar waarin de geldleningen zijn aangegaan, dan wel de somnien in de rekening- courant zijn opgenomen. Lid 2. De gemeenten, die uit de regeling treden, blijven verbonderi cot waarbor- ging van de geldleningen en van de sommen, in rekening-courant opgenomen, aangegaan gedurende de periode dat zij aan de regeling deelnameri. -21-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 93