22 december 1988 147 het gebouw en de daarbij behorende inventaris ten genoegen van burge- meester en wethouders te verzekeren en verzekerd te houden tegen brand- schade ten bewijze waarvan zij telkens op aanvraag van het laatstge- noemde college de gevraagde bewijsstukken ter inzage zal verstrekken; de aard en de bestemming van het gebouw niet te wijzigen zonder schriftel ijke toestemming van burgemeester eri wethouders, noch derden toe te staan gebruik te maken van de eigendommen van de Stichting, behorende tot het gebouw, op een wijze waardoor van de oorspronke- lijke bestemming wordt afgeweken; de hieronder genoemde verbintenissen en besluiten niet aan te gaan en niet te effectueren alvorens daarop de goedkeuring van burgemeester en wethouders te hebben verkregen: 1. het aangaan van geldleningen en het uitlenen van gelden; 2. het waarborgen van de rente en aflossing van geldleningen door andere aan te gaan; 3. het kopen, ruilen, vervreemden en bezwaren van onroerend goed; 4. het berusten in een tegen de Stichting ingestelde rechtsvordering; 5. het wijzigen van de statuten van de Stichting; 6. het doen van nieuwe investeringen, indien de gemeente op grond van de onderhavige garantie mocht zijn aangesproken; 7. het vaststellen van de jaarlijkse begroting, de jaarlijkse balans en exploitatierekening; 8. het opheffing van de Stichting; de gemeente Heemstede het recht te verlenen oin onmiddellijk het gehele gebouw te naasten in die zin, dat alle onroerende en roerende goederen van de Stichting, voor zover behorende tot het gebouw, over- gaan in handen van de gemeente tegen de boekwaarde op het tijdstip der naasting, indien en zodra: 1. de gemeente Heemstede tot betalingen uit hoofde van en in ver- band met de onderhavige garantie is overgegaan en terugbetaling niet binnen twee maanden na eerste, per aangetekend schrijven aan de Stichting uit te brengen vordering, heeft plaatsgehad; 2. een besluit tot opheffing, genoemd onder l.e.9. de goedkeuring van burgemeester en wethouders heeft verkregen; - 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 21