147 3. de Stichting naar het oordeel van burgemeester en wethouders in gebreke blijft aangaande de voorwaarde sub l.b.; g. hurgemeester en wethouders mededeling te doen van het'aangaan. wijzigen en opzeggen van rekening-courant-overeenkomsten; h. 1. de geldgever zal aan de Stichting geen uitstel van betaling van het hem verschuldigde verlenen, dan na hieromtrent met burgemeester en wethouders verkregen overeensteaning; 2. bij niet tijdige voldoening van enige voor rente en aflossing verschuldigde som op de verschijndagzullen burgemeester en wethouders daarvan onmiddellijk in kennis worden gesteld door de geldgever; i. de eventueel op grond van de onderhavige garantie door de gemeente Heemstede betaalde bedragen en de uit hoofde van de garantie-over- eenkomst door de gemeente Heemstede betaalde kosten aan haar terug te betalen onder vergoeding van rente, berekend tegen het percenta van de geldleningen, en van de gemaakte kosten. Rente en kosten worden per 31 december van ieder jaar bijgeschreven en worden dirr« rentedragend. Een eventueel batig saldo van de exploitatierekeniny, zal ,n de eerste plaats worden aangewend om de door de gemeente Heemstede uit hoofde van de verleende garantie betaalde bedragen e, gemaakte kosten terug te betalen; een redelijke reserve voor mogelijke risico's te vormen, wanneer burgemeester en wethouders zulks in verband met de uitkomsten van 6 expl01tatle van het gebouw verlangen. De Stichting doet daartoe de nodige voorstellen; het jaarlijks in de reserve te storten be- drag behoeft de goedkeuring van burgemeester en wethouders- mdien de gemeente op grond van de gegeven garantie mocht worden aangesproken en naar het oordeel van het VB Accountantskantoor VNG een onjuist beleid door het bestuur van de Stichting wordt gevoerd burgemeester en wethouders te machtigen die voorschriften te geven t0t ee° 9unsti9er exploitatie-resultaat kunnen leiden. De koste van het onderzoek van genoemd bureau, alsmede die van de uitvoerinc van die voorschriften zijn voor rekening van de Stichting; 22 december 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 22