wo 152 Voor het autoverkeer blijft het aantal bestaande opstelstroken ge- handhaafd; enkel ter verbetering van de opstelgelegenheid voor links- afslaande auto's ondergaat de rijstrookindeling van de Leidsevaartweg- noord een verandering. Planbeschrijvinq Zandvoortselaan De Zandvoortselaan blijft qua hoofdopzet ongewijzigd. De rijstrook voor het doorgaande verkeer heeft over het algemeen een breedte van 3.50 m.. De opstelstroken voor het 1inksafslaande verkeer hebben een minimale breedte van 2.75 m.. Het verkeer wordt gescheiden door een verhoogde middengeleider die over de gehele iengte een breedte heeft variërend van 1.00 tot 1.50 m. Aan weerszijden van de Zandvoortselaan ter hoogte van het station zijn bushalten gepland. Tussen de hoofdrijbaan en de noordelijke parallelweg blijft de bestaande berm van 3.00 m. gehandhaafd. Deze berm met daarin drie extra bomen wordt voorzien van nieuwe onderbeplanting. De overige aanwezige groen- voorziening verdwijnt. Hetzelfde geldt voor de twee bomen b1j de bus- halten. De parallelweg-noord behoudt de funktie van voorrijweg van de wonlngen, parkeergelegenheid en fietsroute. Het fiets- en autoverkeer vindt op de 3.00 meter brede rijweg plaats, terwijl aan de noordzijde t.b.v. de woningen en de aldaar gevestigde ondernemingen parkeergelegenheid 1n de vorm van langsparkeervakken wordt aangelegd. De entree van de parallelweg voor gemotoriseerd verkeer wordt 25 m. in westelijke richting geschoven. Ook de huldige parallelweg-zuid blijft in hoofdlijnen gehandhaafd. De rijbaan op het gedeelte Vondelkade-R. Visscherplein 1s bestemd voor auto- en fietsverkeer 1n oostelijke richting en heeft een breedte van 5.00 m.De parkeervakken aan de noord-zijde zijn onder een hoek van 60 graden geprojekteerd. - 3 - 22 december 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 49