wo 152 Gezien de toestand van de diverse verhardingen zal in de meeste geval- len bij het herstraten volstaan kunnen worden met hergebruik van be- staande materialen. De hoofdrijbaan van Zandvoortselaan bestaat uit asfalt, dat van een nieuwe deklaag zal worden voorzien. Tegelijkertijd met de reconstructie zal de riolering in de noordelijke parallelweg tussen Houtvaart en Havikweg, in de zuidelijke parallel- weg tussen Vondelkade en R. Visscherplein en in het R. Visscherplein tussen de Zandvoortselaan en de Camphuysenlaan vernieuwd worden. Als gevolg van de reconstructie van de Zandvoortselaan worden ver- schillende lichtmasten vervangen en verplaatst. De laagspanningsver- deelkast op het R. Visscherplein wordt verplaatst en een hoogspannings- kabel en diverse CAI-kabels worden verlegd. Planbeschrijving Roemer Visscherplein Tussen het fietspad langs de Zandvoortselaan en de bewaakte fietsen- stalling is een fietspad geprojekteerd. Het westelijk voorplein van het station wordt ontdaan van de grote aantallen (illegaal) geparkeerde auto's. Ten behoeve van het weg- brengen en halen van treinpassagiers worden er vlak bij de westelijke in- en uitgang van het station 8 parkeerplaatsen aangelegd. Langs het trottoir is ruimte voor twee taxi's en twee plaatsen voor auto's van invaliden. Na de herinrichting is er weer sprake van een plein en de invulling hiervan bestaat uit de volgende elementen: - fors uitgroeiende bomen die het plein aan de zuid- en westzijde oms1u i ten - kleinere bomen in de nabijheid van de grotere exemplaren en bij de ingang van het station; - een bloemperk in het midden van het plein; - trottoir, sierbestrating en zitgelegenheid. Eén lid van ons college heeft bezwaren tegen het thans op deze wijze inrichten van het westelijk voorplein. - 5 - 22 december 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 51