22 december 1988 145 a stande dat vorenbedoelde kinderen slechts voor de helft in de vermenigvuldigingsfactor worden meegerekend. "2. Bij vaststelling of wijziging van de begroting bepaalt het be- stuur: a. het in het eerste lid onder a. bedoelde percentage; b. het nominaal bedrag per deelnemer of gezinslid." 2. In het tot derde lid vernuimterde tweede lid wordt: in de aanhef na "eerste lid" ingevoegd: onder a. in het bepaalde onder m. "tweede" vervangen door: derde. 3. Het tot vierde, vijfde, zesde en zevende lid vernummerde derde, vier- de, vijfde en zesde lid komen te luiden: "4. Voor de berekening van de bijdrage, bedoeld in het eerste lid on- der a, blijft buiten beschouwing hetgeen de in de desbetreffende periode te ontvangen bezoldiging (Inclusief vakantietoeslag) meer bedraagt dan de in het reglement bepaalde maximum heffingsgrond- slag." "5. De bijdrage als bedoeld in het eerste lid, van de in dienst van een gemeente of een lichaam zijnde deelnemer, wordt door die ge- meente of dat lichaam bij iedere uitbetaling van bezoldiging 1n- gehouden, of in voorkomend geval op andere wijze ingevorderd en vermeerderd met een door het bestuur te bepalen percentage van de heffingsgrondslag van de deelnemer als bijdrage van die gemeen- te of dat lichaam, op de door het bestuur te bepalen plaats, tijd en wijze in de kas van het instituut gestort." "6. De overige deelnemers storten hun bijdrage als bedoeld 1n het eer- ste lid en de gemeente of het lichaam aan het dienen waarvan hun deelnemerschap is ontleend, stort een door het bestuur te bepalen percentage van de heffingsgrondslag van de deelnemer als bijdrage van die gemeente of dat lichaam, op de door het bestuur te bepa- len plaats, tijd en wijze in de kas van het instltuut. Indien de gemeente of het Hchaam is opgeheven en de verplichtingen daarvan niet zijn overgegaan op een andere gemeente of een ander openbaar lichaam, stort de deelnemer zijn bijdrage, vermeerderd met die welke door de gemeente of het openbaar lichaam verschuldigd zou -3- APZ

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 5