WE 29 maart 1990 nr27 Het betreft hier een onderdeel van het technisch onderhoud ten behoeve van c.v.-ketels, waarvoor een rijksverqoeding wordt ontvangen via het fonds "Andere voorzieningen"De kosten komen ten laste van de hiervoor ingestelde voorziening. De kosten zullen overigens t.z.t. in mindering worden gebracht op de totale LONDO-vergoeding die dan is gereserveerd voor de vervanging van de c.v.-ketels. Wij stellen u voor de gevraagde medewerking te verlenen. Het ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 74 van de Wet op het Basisonderwijs de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor de vergoeding van: a. het vervangen van de vloerbedekking in de docentenkamer van de Jacobaschool b. het vervangen van de linoleumvloer in de aula van de Jacobâschool c. het vervangen van de regelapparatuur van twee c.v.-ketels van de Jozefschool; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 6 maart 1990; de gevraagde medewerking te weigeren voor: het vervangen van de vloerbedekking in de docentenkamer van de Jacobaschool; de gevraagde medewerking te verlenen voor: het vervangen van de linoleumvloer in de aula van de Jacobaschool het vervangen van de regelapparatuur van twee c.v.-ketels van de Jozefschool; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W. van den Berg De burgemeester O.R. van den Bosch. BESLUIT: Heemstede, 29 maart 1990 De raad voornoemd, De secretaris De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 34