De goedkeuring van de onderhandelingsresultaten blijft echter aan haar voorbehouden Voor de besluitvorwing binnen de onderhandelingsdelegatie i een gekwalificeerde meerderheid van 3/4 der stemmen nodig. Het uiteindelijke onderhandelingsresultaat behoeft de goed- keuring van de AVA, volgens de procedure die daarvoor in de statuten van de NV-EZK is voorgeschreven De leden van de onderhandelingsdelegatie zijn bevoegd hun eigen Colleges van Burgemeester en Wethouders c.q. raads- commissie(s) tussentijds te informeren en te consulteren. Teneinde de onderhandelingspositie niet te schaden, zal dit in beslotenheid moeten geschieden. De directeur van de NV-EZK woont de vergaderingen van de onderhandelingsdelegatie bij en heeft daarin een adviserend* stem. Hij neemt in de rol van advlseur tevens deel aan de onderhandelingen met de NV-EBH. Elk lid van de onderhandelingsdelegatie kan zich laten bij- staan door een ambtelijk medewerker. Zo nodig kunnen ambteli jke werkgroepen worden gevormd ter voorbereiding van de besluitvorming. Op werkgroepniveau kan een vertegenwoordiger van de Onderne- mingsraad in oprichting worden opgenomen als waarnemer, De onderhandelingsdelegatie kan besluiten zich bij de onder- handelingen te laten vergezellen door een of meer ambtelijke medewerkers Een der ambtelijke medewerkers zal worden belast met de ver- slaglegging van de vergaderingen van de onderhandelingsdele- gatie en eventueel van de te voeren onderhandelingen. Heemstede8 maart 1990

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 48