-SUb 3, De Jacobaschool heeft als oorspronkelijk, thans tevens toegekend stichtingsjaar 1931 en komt derhalve op grond van de betreffende ministeriële regeling d.d. 22 juni 1990 in aanmerking voor ingrijpend onderhoud op basis van de 60— jarige cyclus. Op basis van de lange-termijn prognoses van het Centraal Bureau voor het Katholiek Onderwijs en de gemeente zal de Jacobaschool in de toekomst plaatsruimte moeten kunnen bieden aan 6 7 leerlinggroepen, hetgeen overeenkomt met de huis- vestingscapaciteit van het schoolgebouw. Ons komt het gewenste onderhoud noodzakelijk voor zodat wij kunnen instemmen met opneming van de voorziening voor 1992. sub 4. Uit een nadere toelichting van het protestants-christelijk schoolbestuur is gebleken dat het gedane verzoek dient te worden gelezen als opneming van één permanente voorziening op het huisvestingsoverzicht basisscholen Op grond van de lange-termijn prognose van de Besturenraad Protestants—Christelijk Onderwijs heeft de school gedurende een periode van meer dan 15 jaar behoefte aan uitbreiding van permanente huisvesting met één lokaal. Wij onderschrijven de noodzaak van deze voorziening en kunnen ons verenigen met opneming van de voorziening voor 1992. De verzoeken voldoen aan de wettelijke eisen. De noodzakelijke prognoses zijn bijgevoegd. De betreffende formulieren ten behoeve van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen liggen voor u ter inzage. Wi j stellen u voor het Overzicht Vermeerdering Huisvesting 1992/1993/1994 vast te stellen overeenkomstig deze formulieren Ter vermi jding van financiële consequenties stellen wij u tevens voor te bepalen, dat de in het Overzicht Vermeerdering Huisvesting genoemde voorzieningen alleen voor uitvoering in aanmerking komen voorzover de Minister hieraan zijn goed- keuring hecht c.q. middelen beschikbaar stelt. Een ontwerp-besluit gaat hierbij. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, A. Buiter, l.s. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 44