APZ nr103 Heemstede, 9 oktober 1990. Aan de raad, Bij de besluitvorming inzake de reorganisatie van de structuur van de gemeentelijke organisatie is u toegezegd dat een evalua- tie zou plaatsvinden. Deze evaluatie heeft in het voorjaar van 1990 plaatsgevonden door middel van een groot aantal interviews. Dit heeft geresul- teerd in het rapport "De evaluatie van de reorganisatie" d.d. april 1990. Op basis van deze rapportage is een aantal aanbevelingen gefor- muleerd. Het betreft een mengeling van aanbevelingen met een zeer beperkte strekking tot aanbevelingen welke vergaande conse- quenties hebben en nader onderzoek vereisen. De lijst met aanbevelingen is door zowel de commissie voor georganiseerd overleg als de medezeggenschapscommissie behan- deld. Beide commissies hebben enige suggesties gedaan, welke bijna alle zijn overgenomen. Beide commissies hebben voorts uitgesproken dat zij zich kunnen vinden in de aanbevelingen. De adviezen van beide commissies liggen ter inzage. Wij stellen u voor met de rapportage akkoord te gaan en in te stemmen met de uitvoering c.q. uitwerking van de aanbevelingen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W. van den Berg. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 oktober 1990; mede gelezen de adviezen van de commissie voor georganiseerd overleg en de medezeggenschapscommissie; BESLUIT: 1. akkoord te gaan met de rapportage "De evaluatie van de reor- ganisatie" d.d. april 1990; 2. in te stemmen met de uitvoering c.q. uitwerking van de aan- bevelingen naar aanleiding van het evaluatierapport. He^mstede, 25 oktober 1990. De raad voornoemd, iecrétaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 17