25 oktober 1990 VOORBEREIDINGSBESLUIT EX ARTIKEL 21 W.R.O. (HEEMSTEEDSE DREEF 261) Heemstede, 9 oktober 1990 Aan de raad, Bii uw besluit van 26 oktober 1989 heeft u een voorbereidingsbe- sluit qenomen voor een klein gedeelte van het bestemmmgsplan "Adriaan Pauwlaan e.o.". Deze planherziening houdt verband met een bouwaanvraag van Van Lents Autobedrijven voor de yervanging van het servicegebouw en de luifelconstructie bi] het tank station aan de Heemsteedse Dreef. De werkingsduur van dit be- sluit loopt af op 5 november a.s. De benodigde verklaring van geen bezwaar is door het college van Gedeputeerde Staten nog niet afgegeven. Bii besluitvorming door genoemd college moet er een geldend voorbereidingsbesluit zijn zodat het noodzakelijk îs opnieuw een planherziening voor het betrokken perceel in voorbereiding te Onder^aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor dienovereenkomstig te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester Wvan den Berg. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 oktober 1990; gelet op artikel 21 van de Wet op de ruimtelijke ordening; BESLUIT: A. te verklaren dat een herziening worit voorbereid van het bestemmingsplan "Adriaan Pauwlaan e.o." voorzover betrekking hebbend op het perceel Heemsteedse Dreef 261, zoals nader aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; Bte bepalen dat het besluit onder Ain werking treedt op 5 november 1990. ^Heemstede, 25 oktober 1990 De raad voornoemd, De secrefearis, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 7