GEWIJZIGD EXEMPLAAR WO no. 100 25 oktober 1990 VERZOEKEN OM TOERENNING PLANSCHADEVERGOEDING Heeastede, 9/24 oktober 1990 Aan de raad. Bij um raad zijn twee verzoeken ingediend oa toekenning van achadevergoeding ala bedoeld in artikel 49, lid 1 a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De verzoeken zijn afkoastig van: 1. de heer W.H. van der Aar en mevrouw A.C. van der Aar-van VugtRijnlaan 1 alhier; 2. de heer J.A. van Rleef, Eemlaan J, aede naaens 12 andere bewonera van de Eealaan. Het beateamingaplan "Groenenhoven" heeft de bouw van 106 woningen en bijbehorende infraatructurele woningen mogelijk gemaakt Verzoekers zijn van mening ten gevolge van de uitvoering van dit beateaaingaplan achade te hebben geleden Op de verzoeken als voor1iggend ia de Procedureverordening P1anachadevergoeding van toepassing. Dit houdt in dat uw raad kan besluiten ofwel binnen twee aaanden na ontvangst van een verzoek, schadevergoeding te weigeren ofwel de achadebeoordelingscoaaissie Stichting Ad- viesbureau Onroerende Zaken advies te laten uitbrengen. Daar waar gedurende de gehele bestemmingaplanprocedure door de geaeente is betoogd dat de verkeersgevolgen van het plan beperkt zullen blijven en niet zullen leiden tot onaan- vaardbare probleaen, achten wij thans de inschakeling van een onafhankelijk adviseur gewenat. Wij stellen u daaroa voor overeenkomstig bijgaand ontwerp- besluit opdracht ter zake aan de comaissie te verstrekken. De verzoeken alsaede de Procedureverordening planschadever- goeding liggen op de gebruike1ijke wijze voor u ter inzage. De raad van de Gemeente Heeastede. gelezen de verzoekschriften van: - de heer W.H. v.d. Aar en aevrouw A.C. v.d. Aar- van Vugt, Rijnlaan 1 te Heeastede; - de heer J.A. van Rleef, mede naaens 12 andere bewonera van de Eealaan; overwegende dat het bestemmingsplan "Groenenhoven" bij besluit van de Kroon d.d. 12 juli 1990 nr90.016584. onherroepe1ijk is geworden; Burgemeester en wethouders van Heeastede De secretaris, W. v.d. Berg. De burgemeester O.R. van den Bosch. V

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 9