94 THE MEETING OP THE 5TH OP JANUARY 1963 IN ZOMEKZORG, BLOEMENDAAL „Wat is plezier?1' filosofeerden wij naderhand» Een vraag om in de pauze midden in de Branch te gooien» Wat een gede- batteer je dan weer zou krijgen» Intussen, gedebatteerd werd er genoeg deze middag, maar daarover schrijft een bekwamere pen elders. Het programma was niet plechtig, nee, eerder kon het rom melig genoemd worden» Na het oprijzen der nieuwe leden besprak de presidente de gebeurtenissen van het afgelopen jaar» Wij stonden stil bij het overlijden van de betreurde mijnheer Boerma. De penningmeester had het uit de aard der zaak over geld» Er komt een nieuwe regelings wanbetalers worden voortaan on herroepelijk uit het kamp gestoten en mogen pas weer terugko men wanneer ze f» 5»~ boete betalen en in het openbaar het hoe en waarom bekennen» Met gerechtvaardigde trots vestigde de Heer Andriessen er de aandacht op, dat „The Dutch Dickensian" op stevige kousen voetjes zijn tweede jaargang is ingegaan» Tussen twee haakjess dat interessante stukje over Trollo- pe in The Dutch Dickensian (no.4, blz»75) was van mevrouw Planten. Mevrouw Planten had overigens nog iets anders gedaan dan lezen, zij had voor ons allemaal,een mooi rond rondje ge maakt met een gouddraadjes een badge» Voortaan sullen nieuwe leden altijd weten wie wie is» De dames Westerveld en de Heer Boissevain hadden ook niet stilgezeten, zij hadden voor iedereen een fraaie boekenlegger getekend met beroemde Diekens-figuren. Mevrouw de Presidente beloofde ons, dat wij in de pauze een boekenlegger, alsmede een rondje mochten uitzoeken.Daar na wilde zij met haar mededelingen verder gaan. Maar ordelijk heid moet je van ons niet vervrachten. Als een verward kluwen stortten wij ons op de bestuurstafel en gingen aan het grab belen, daarbij (naar onze gewoonte) met ons vier en veertigen door elkaar pratend» Enfin, er moest gehamerd worden, waarna de vergadering voortging»

The Dutch Dickensian | 1963 | | pagina 12