160 Uiteraard zal de Redactie van The Dutch Dickensian de "be kroonde oplossingen in ons blad onverkort publiceren. THE MEETING OP THE 19TH OP OCTOBER 1963 IN ZOMERZORG De presidente moest tot haar spijt vermelden, dat de secreta ris ziek was. Dit was te meer jammer, omdat deze heer de bin nengekomen post op zulk een unieke wijze pleegt voor te lezen. Er werd geklapt, niet omdat hij ziek was, maar omdat de laat ste Dutch Dickensian zo goed was. In dit applaus werd ook de Heer Cor Wiegel, die tegenwoordig in de redactie zit en de Heer Andriessen terzijde staat, betrokken. De Heer Wiegel (hoewel niet aanwezig) kreeg nog een tweede applaus. Ditmaal omdat hij zo onverschrokken voor de Diekens- postzegel gevochten had. Mevrouw Tichelman, Colonel Clarklaan 9? Aerdenhout, heeft 6 Dickens-bordjes. „What do you say? Come now! You won't do better and you may do worse. You take them?" (Doctor Mari gold Ch.1 Mevrouw Wilkens bezocht de Council Meeting. Annual Conferen ces! 1964, Blackpool, '65, Eastbourne, '66, Bath. Wij in '67? Geheel Engeland zit te springen, eens moeten we er echt weer aan geloven. Mevrouw Heldring is zo dapper zich er voor te willen spannen. Zij Y\reet al iets leuks. Na de pauze sprak Dr.Sachs over „Liefde en Haat in David Copperfield.Ondanks het alarmerende gehuil van politie auto's, spookachtige schaduwen op de matglazen deur en de verschijning van een kind, luisterden wij geboeid. Naderhand begaven wij ons op het glibberige pad der discussie over de liefde. Hield David van Agnes of van Dora? „Van Ag nes," zeiden stemmen, „van Dora," zei de Life President„Een liefde, die bladzijde voor bladzijde opgebouw wordt, is de wa re niet. Kalverliefde is de ware."

The Dutch Dickensian | 1963 | | pagina 26