Mö'et men nu de reclame voor dit soort advertenties aansprake lijk stellen of de geest van de tijd?" Aldus de professor tot 450 congresgangers KRONK-ELSSCHOTJETheun de "fries f n. Vrij Nederland van 19 oktober 1963.over het talent en de scherpe opmerkingsgave van Carmiggeits - *J'-J - „Het is zonde van hem, hij kronkelt te veel elke dag in die krant» Dickens deed het ook, zelfs die is er aan kapot ge gaan» Ik vind het zondes Carmiggelt had de sociale kant uit gemoeten, t had nu "best een Elsschotje kunnen zijn» GEHARREWAR. Te Londen is onlangs na 100 jaar geharrewar, "begonnen met de "bouw van het National Theatre, waarover Charles Dickens in 1864 verzuchttes „Kon ik maar sterker ge loven in de waarschijnlijkheid van oprichting binnen de volgen de vijftig jaar!" Het nieuwe gebouw komt niet gereed vóór 1967 (Alg. Handelsblad van 28 oktober) REIZIGER zonder bagage is de titel van een toneelstuk van Jean Anouilhdat de Haagse Comedie dit seizoen op haar repertoire heeft» De reden dat wij dit hier vermelden is dat daarin -een Mr ..Pickwick voorkomt, herschapen door Joris Di els BEHAAGLIJK. Behaaglijk en bizonder elegant is deze Shet land mantel in pickwick dessin» Met bisam bontkraag, maten 36 t/m 44, f» 157 (Modehuis- Voss, advertentie in de Volkskrant van 11 oktober 1963) TRIBUNE. De New York Herald Tribune van 9 december las voor ons in The Times uit het verslag van een zitting van the House of Commonss „Did the oposition accuse them of over spending? It was like Messalina lecturing on morality or Micawber on thrift. The benches behind him(min. Lloyd)beserk with joy. 136

The Dutch Dickensian | 1963 | | pagina 2