Lente 2006 no. 56 Mededelingen. Dit maal in de schappen de volgende aanbiedingen: THE ADELAIDE DICKENS FELLOWSHIP 70TH BIRTHDAY CELEBRATIONS 4TH - llTH FEBRUARY, 2006 London Calling. The 8 14 februari een lezing over: "Dickens Women Friends". 23 maart een lezing over: "Adapting Dickens; for film and TV". Diverse emails bereiken Uw secretaris. Nu weer een van een mevrouw die niet kan slapen alvorens zij weet waar in het werk van Dickens de volgende quotation staat: "A loving heart is the truest wisdom". Wellicht weet iemand het want er gaat niets boven een goede nachtrust. Een aantal leden heeft gevraagd om te mogen beschikken over de ledenlijst. Het bestuur, als altijd beducht om van het bed gelicht te worden wegens het overtreden van de wet, vraagt daarom uw toestemming om de ledenlijst, aan hen die dat op prijs stellen, ter beschikking te stellen. Inflatie, prijscompensatie, etc., het zijn termen die de penningmeester vreemd zijn. Daarom hanteert het bestuur ook voor dit jaar de volgende bedragen voor contributie: 25,- per lid en €35,- per paar. Wij verzoeken de leden, indien zij dat vermaledijde herinneringskaartje willen ontlopen, hun contributie vrijwillig over te maken. Dankzij een flinke bijdrage van mevrouw Adolfs is het archief een stuk completer geworden. Zo is inmiddels duidelijk geworden dat er twee bijeenkomsten meer zijn geweest dan eerder werd aangenomen. Toch is het bestuur nog immer naarstig op zoek naar oude convocaties uit de periodes 1957 t/m 1971 en 1975 t/m 1980. Originelen worden, na het maken van een kopie, weer terugbezorgd. Onze website is gekoppeld aan die van het Dickens House museum. U vindt deze op: www.dickenmuseum.com Op het scherm ziet u een rubriek "links" en daar komt u vanzelf onze website tegen. Vandaar komt u ook op onze Annual Conference 2006 website. De secretaris heeft "geranium badges", het officiële speldje van de Dickens Fellowship, en inmiddels ook weer een aantal Micawber stropdassen op voorraad. Rob Walker, author, speaker, Professor of English, Mountain State Univ., WV, U.S. I am writing to alert you to my 44th novel - CITY for RANSOM, Avon\HarperCollins Bks., NYC, U.S. This book can be viewed along with the gas lights at www. Robert WW alker. com I used Conan Doyle and Dickens as spiritual guides to write this title and its two se quels.... Shadows in White City and City of the Absent. Come to beautiful Adelaide in our summer. See our lovely city and its environs and discover Dickens wherever we go. Adelaide is the capital of the State of South Australia, famed for its beaches, wineries, pleasant weather, fresh food, friendly people, Festival of Arts, WomAdelaide and Fringe Festival - just for starters. After surveying 127 cities for the most livable, the London-based Economist Intelligence Unit has just rated Adelaide fifth in the world! Spend a week here with us and you'll find out why. We will take you out and about and the spirit of Charles Dickens will come with us. How that can be, you'll have to find out! Just let us say, we are not into speeches. De heer Jacobs wordt dus verzocht thuis te blijven. London zwijgt weer eens.

The Dutch Dickensian | 2006 | | pagina 8