Van de redactie. In The Dutch Dickensian worden, ter beoordeling van de redactie, artikelen opgenomen die betrekking hebben op: Leven en Werken van Charles Dickens Tijdgenoten die raakvlakken hebben met Charles Dickens. Onderwerpen die licht doen schijnen op de tijd waarin Charles Dickens leefde. Boekbesprekingen van oude of nieuwe uitgaven alsmede recensies van uitbeeldingen van werken van Charles Dickens op DVD etc. Zowel artikelen geschreven in de Nederlandse taal alsmede in het Engels kunnen worden geplaatst. Het email adres van de redactie is thedutchdickensian@gmail.com Guus de Landtsheer: aadel@wxs.nl Het postadres van de redactie is: Goldhoorn 17, 9684 XP, Finsterwolde. Van de artikelen. Artikelen dienen bij voorkeur als een platte tekst of neutraal Word bestand, zonder opmaak, te worden aangeleverd. Voetnoten dienen aan het eind van het artikel te worden geplaatst. Suggesties voor bijbehorende illustraties zijn ter beoordeling van de redactie. Van de verschijning. The Dutch Dickensian verschijnt vier maal jaarlijks, zoveel mogelijk voorafgaande aan de bijeenkomsten van de leden van de Haarlem Branch. Van de auteur- en andere rechten Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvuldigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevens bestand of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enigerlei wijze, hetzij electronisch, mechanisch, door foto kopieën, of enige andere wijze of manier, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de rechthebbende.

The Dutch Dickensian | 2010 | | pagina 51