102 Mededelingen: De Kerstbijeenkomst is dit jaar op 18 december in Trou Moet Blijcken. In 2010 nog geen verhoging van de contributie, dus: 25,- per lid en 35,- voor een paar. Aan acceptgiro kaarten doen wij niet. In het briefhoofd staat het rekeningnummer. Voor 2011 kunt u wederom een abonnement via de post nemen op The Dutch Dickensian. Kosten per jaar, voor vier nummers: 10,- voor leden en 17,50 voor niet leden, li kunt zich aanmelden bij de heer A.V. Vroom, Goldhoorn 17, 9684 XP Finsterwolde. Ook zult u op 18 december weer in de gelegenheid gesteld worden ter plekke dat bedrag te voldoen!!!!! Het archief mist nog steeds een aantal convocaties. Wij zijn op zoek naar exemplaren uit: 1959, 1961 t/m 1966, 1971, 1975 t/m 1977. Kunnen de oudere leden nog eens graven in hun oude schoenendozen. Een copie volstaat, zo zijn we ook wel weer. Conferenties in 2011 (informatie bij uw secretaris) Annual Conference in Christchurch Nieuw Zeeland van 14 april t/m 19 april. Voorafgaand kunt u deelnemen aan een zogenaamde pre-conference tour waarbij ondermeer een bezoek aan de locatie wordt gebracht waar Tolkien's Lord of the Rings is gefilmd. De pre-conference tour is van 7 t/m 13 april. Alsof dit niet genoeg is, wordt er ook nog een post-conference tour georganiseerd, genaamd Southern Highlights. Inderdaad, die tocht voert naar het zuiden. Mocht dit u allemaal te gek worden dan is er een alternatief in Engeland. Van 28 t/m 30 juli is er een mini conference in Canterbury. De Annual Conferences voor de daarop volgende jaren zijn: 2012 Portsmouth en 2013 Boulogne. De verwachting is dat de Portsmouth conferentie, vanwege het bi-centennial karakter, veel belangstellenden zal trekken. Mocht u er heen willen gaan, laat door uw secretaris tijdig uw plek vastleggen. London Calling London zoemt van de bedrijvigheid. Zo was er een extraordinary meeting of the Management Committee to discuss the future of the Fellowship. Hierbij zouden de woorden "difficult times" verschillende malen zijn gevallen. Nu, dan weten wij het wel en inderdaad, de prijs voor een abonnement op The Dickensian gaat omhoog van 12GBP naar 15GBP. Het Swiss Chalet, dat ooit bij Dickens in de tuin van Gad's Hill stond en nu zo ongeveer heel Kent wel is doorgereisd, staat weer eens op instorten. Ditmaal is 100.000 GBP nodig. Mocht u in Doughty Street komen, mijd dan het onderwerp, voor u het weet staan ze met de collectebus voor uw neus en zeg maar eens nee tegen Thelma. Over Doughty Street gesproken; in het museum is momenteel een tentoonstelling gaande: "Oliver from page to stage" en in het aangrenzende pand heeft het museum nu een café geopend. Tijdens breekwerk gedurende de

The Dutch Dickensian | 2010 | | pagina 8