VII 17 R.K. School in „Heliomare". Hoofd: Mej. ten Bokum. 18 R.K. U.L.O. Jongensschool St. Willebrordus, Kees Delfsweg. Hoofd: G. G. C. Vernooij, Stumphiusstraat 41. 19 R.K. Meisjesschool voor U.L.O. Sancta Maria, Arendsweg 61. Hoofd: Mej. A. M. P. Som, Hendr. Burgerstraat 29. Spreekuren: Donderdags na schooltijd tot 17 uur. Leerlingen voor Beverwijk en Omgeving. Leerlingen die met goed gevolg de 6e klas van een lagere school doorloo- pen hebben, kunnen worden toegelaten. De school is 3-jarig en leidt op voor Diploma A. 20 School voor Christ. Nat. U.L.O. Onderwijs voor Bever wijk, Ve.lsen (N.) en Heemskerk, gevestigd te Beverwijk, Duinwijklaan 28. Hoofd: R. de Vries. Opleiding H.B.S., Gymn., Lyceum, Diploma A en B. 21 Gemeentelijke Huishoud- en Industrieschool, C. H. Moens- straat 5, Telefoon 3685 (tijdelijk zonder). Directrice: M. W. Capelle, Vondellaan 37. Spreekuren aan de school: 's Dinsdags 10-12 uur en 's Don derdags 14-16 uur. Om tot de Primaire Opleiding toegelaten te worden moe ten de meisjes 6 jaren een Lagere School bezocht hebben. 22 Gemeentelijke Nijverheids-avondschool voor ambachtslieden, Moensplein. Hoofd: F. J. Heijkoop, Pyrmontlaan 1, IJmuiden, tijdelijk: Hendr. Burgerstraat 14. Tot leerlingen worden aangenomen zij, die de lagere school met vrucht hebben doorloopen. 23 R.K. Huishoud- en Industrieschool. Hoofd: Mej. Fleur, Peperstraat 44. Opleiding Costumière, coupeuse, tevens koken, voedings- en receptenleer. 24 Lagere Tuinbouwschool, Kees Delfsweg. Hoofd: B. Machielse, Kees Delfsweg 48. 25 R.K. Kweekschool voor Onderwijzers. Directeur: G. Th. Vermeulen, Parklaan 7. 26 Handelsavondschool van de R.K. Middenstandsvereeniging „De Hanze". Beverwijk en Omstreken. Directeur: A. F. J. van Gessel, School Hobbesteeg 25-27, Beverwijk. Privé: Hendr. Burgerstraat 3, Telefoon 3480. Lessen in Boekhouden, Handelsrekenen, Nederlandsche-, Duitsche- en Engelsche Correspondentie. Opleiding voor Kantoor- en Winkelpersoneel. Vestigingsdiploma (ook voor ouderen). Duur van de Cursus van 1 Sept. tot 1 Mei, aanmeldings datum 15 September. Vraagt uitvoerige prospectus. Neutrale Kleuterschool, Stumphiusstraat 43. Bestuur: Voorzitter: Ir. J. H. Telders. Secr.-penningm.: C. T. Trompet, Hendr. Burgerstraat 56, postgiro 345042. Montessori Kleuterklas. Leidster: Mej. E. Roozen, Schoollaan 3. R.K. Fröbelschool. Hoofd: Zuster Eleonora, Koningstraat 139.

Adresboeken Beverwijk | 1943 | | pagina 11