R.K. Industrie- en Huishoudschool Ged. Voldersgracht 22, bij de Raaks Haarlem Telefoon 13679 Postgiro 182322 Modevakschool, Scheijbeecklaan 22. Opleiding voor costumière, coupeuse, onderwijzeres. Naaien en knippen voor eigen gebruik. Dag- en avondles. Club- en privélessen. Mej. A. Scheepbouwer, lid Haagsche Modevakscholen, gedipl. leerares. Beverwijksche Muziekschool (Kennemer Muziek Lyceum), Insti tuut voor Muziekonderwijs en bewegingskunst), Groene- laan 1, Beverwijk, postgiro 269633. Onderwijs op alle instrumenten en in alle vakken voor eerstbeginnenden tot ver gevorderden. Examenopleiding, uitsluitend gediplomeerde leeraren en leeraressen. Prospectus, inlichtingen en adviezen gratis. Directeur: G. J. Moed. Spreekuren: dagelijks 13-14 uur. P. J. F. EGGERMONT, Schrijver M.O., Vondellaan 16. Leeraar in Steno, Machineschrijven, Handelscorrespondentie. Nederlandsch en vreemde talen. Kantooropleiding. LEO PIELAGE, Hendr. Burgerstraat 39. Leeraar Piano-orgel-solozang, R.K. Koorzangklasse annex Kinderzangklasse. Spreekuren der Directie: Maandag van 14 tot 16 uur. Donderdag van 14 tot 16 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. De R.K. Industrie- en Huishoudschool stelt zich ten doel op te leiden tot: Leerares Diploma N.a. (Staatsdiploma); Huishoudkundige Hulp in de Huishouding; Costuumnaaister. Meisjes, die van de Lagere School komen, kunnen volgen: Voorbereidend Onderwijs voor Vakopleiding (duur 2 jaar). Namiddagcursus van 15-17.30 uur (duur 2 jaar). Kortere dag- en avondcursus in: Koken - Waschbehandeling - Huishoudkunde - Tafel dekken en dienen - Inmaken - Verbandleer - Verstellen - Knippen en Naaien van Ondergoed - Knippen en Naaien van Bovengoed - Fraaie Handwerken - Teekenen - Gym nastiek en Zwemonderricht.

Adresboeken Beverwijk | 1943 | | pagina 12