137 REIJNDERS, TH. W., accountant, helastingconsulent, Vereen, v. belast, consulenten, Akerendamlaan 10, Tel. A postgiro 130506 Ribbius, H., Arendsweg 145 Ridder, J. J., bankwerker, Jan Vermeijenstraat 19 de Ridder, G. J., agent van politie, Eenhoornlaan 15 de Ridder, J. P., opperman, Alkmaarscheweg 299 de Ridder, N., fabrieksarbeider, Alkmaarscheweg 299 de Ridder, P., metselaar, Alkmaarscheweg 299 Ridderikhoff, G., verbandmeester H.O., Koolstraat 15 Riegermann, H., kantoorbediende, Alkmaarscheweg Rienks, Mej. H., Kloosterstraat 25 van Riesen, J., landarbeider, van Harencarspelstraat 7 van Riesen, L., havenarbeider, Grensstraat 2 van Riesen P., landarbeider, van Harencarspelstraat i Riesenbeek, B. H. W., Peperstraat 17 Riesenbeek, H. N. J., kantoorbediende Kmkensweg 125 van Riessen, H„ bankwerker en rijwielhandelaar, J. Alsweg IS van Riessen, J., hulparbeider, Reguliersstraat 45 van Riessen, L., handlanger, Alkmaarscheweg van Riessen-Groot, Wed. N., Jan Alsweg 15 van Riessen, P., grondwerker! Grensstraat 2 van Riessen, W., grondwerker," Reguliersstraat 45 Rietdijk, Jac., arbeider, Graafwijkstraat 8 Rietkamp, J. F., monteur, Groote Houtweg 72 Rietkerk, C. G„ los arbeider, Wijkermeerweg 33 Rietkerk, G. M., monteur, Alkmaarscheweg 101 Rietkerk, M., groentehandelaar, Reguliersstraat 12 Rietveld, A., autoslooper, Strick van Linschotenstraat 2a Riezenkamp, W., bouwondernemer, fa. Smit en Riezenkamp, Zeestraat 139 Q Ringeling, B., ambtenaar gemeentesecretarie, Dr. Schuitstraat 9 Ris, C., kantoorbediende, Alkmaarscheweg 124 Riteco, A., kantonnier, Heemskerkerweg 94 Ritsma, R., Populierenlaan 19 van Rixel, B., arbeider, Meeresteinstraat 9 van Rixel, F., metselaar, Creutzberglaan 116 van Rixel, H., fabrieksarbeider, Grensstraat 46 van Rixel, W., fabrieksarbeider, Romerkerkweg 57a R.K. Athletiek Vereeniging D.E.M., secr.-. D. Burger, Breestr. 86 R.K. Fröbelschool, hosfd: Zr. Eleonora, Koningstraat 139 R.K. Huishoud- en Industrieschool, hoofd: Mej. Fleur, Peper- strctcit R.K. Jongensschool, hoofd: J. A. Tromp, Hobbesteeg 25-27 R.K. Jongensschool (H. Hartschool), hoofd: J. G. v. d. Nès, Gal- genweg 2 R.K. Kerk O.L. Vrouwe van Goeden Raad, pastoor: L. H. uuae- jans, Arendsweg 59 R.K. Koorzang en Kinderzangklasse, Leo Pielage, Hendr. Bur gerstraat 39 - R.K. Leerschool, hoofd: Th. M. Luijpen, Rpmerkerkweg 8 R.K. LEVENSVERZEKERING MIJ. ST. PETRUS, inspecteur: G. Verhoef, Adrichemstraat 20, postgiro 139027 R.K. Meisjesschool (H. Hartschool), hoofd: Mej. M. C. Donsen, R.K. Meisjesschool, hoofd: Zr. Therèse, Peperstraat 42 R.K. Meisjesschool voor U.L.O., hoofd: Mej. A. P. M. Sam, Arendsweg 61 R.K. SPORTVEREENIGING D.E.M., algem. secr.: R. Th. J. Schram, Acacialaan 21, Telefoon 3734 R.K. Tennisclub D.E.M., secr.: Mevr. Hofwegen-Gerritsen, Alk maarscheweg 58 nA R.K. Vereeniging E.H.B.O., secr.: Iep^nlaan 20 R.K. Voetbalvereeniging D.E.M., secr.: J. Alles, Tulpenlaan

Adresboeken Beverwijk | 1943 | | pagina 163