XV Terreinen: Sportpark aan de Hendr. Mandeweg. Trainingsavonden: Dinsdag en Donderdag. Contributiën: Senior en Sportlievende leden 025 per week; Junior leden 0.15 per week; Adspirant leden 0.10 per week; Donateur zitplaats 6.- per jaar; Donateur staanplaats 3.60 per jaar. Mannenkoor „Zanglust". Vrijdags repetitie 8 uur Gebouw „Harmonie", Groenelaan. Bestuur: L. Blaauw, voorz.: Alkmaarscheweg 56; N. Adelaar, secr., Baanstraat 86; H. van Steijn, penn., Koningstraat 137. Noordhollandsche Vereeniging „Het Witte Kruis", afd. Bever wijk en omstreken. D. Bakker, Secretaris, Zeestraat 132. Badhuis gevestigd Baanstraat 35. F.K. Sportvereeniging D.E.M., opgericht 1 October 1922. Algem. secr.: R. Th. J. Schram, Acacialaan 21, Telefoon 3734. Bestuur: Voorz.: Th. Smit, Strick van Linsehotenstraat 27; Secr.: R. Th. J. Schram, Acacialaan 21; Penn.: J. F. Bruijns, Hobbesteeg 24. De R.K. Sportvereeniging D.E.M. stelt zich ten doel de sport onder Katholieken te propageergn en te bevorderen. De Sportterreinen zijn gelegen aan de Hoflanderweg, 2e oprij laan rechts voorbij de St. Aagtensdijk. Donateur van de vereeniging wordt men door zich aan te melden bij den Heer Th. Smit, Strick van Linschotenstr. 27 of bij den secretaris van een der afdeelingen. De contributie bedraagt per jaar 3.- of 0.25 per maand, welke aan huis wordt opgehaald. Afdeeling Voetbal: Voorzitter: W. Gelderman, Noorderwijkweg 7; Secretaris: J. Alles, Tulpenlaan 25; 2e Secretaris: H. J. de Goede, Acacia laan 23; Penningm.: D. Lagrand, Jan Vermeijenstraat 38. Afdeeling Athletiek: Voorzitter: N. Schoots, van Dalenlaan (Santp.); Secretaris: D. Burger, Breestraat 86; 2e Secretaris: J. Burger, Begijnen straat 1; Penningm.: H. Vessies, Torenstraat 47. Afdeeling Wandelsport (Heeren): Voorzitter: J. de Vries, Duinwijklaan 3; Secretaris-Penningm.: J. Logger, Acacialaan 50. Afdeeling Wandelsport (Dames): Voorz.: Mej. A. v. d. Molen, Doodweg 32 (Velsen); Secr.esse: Mej. L. Welagen, Strick van Linsehotenstraat 38; Penn.esse: Mej. C. Burger, Begijnenstraat 1. Afdeeling Tennis: Voorzitter: P. Noorderhaak, Meeresteinstraat 1; Secr.esse: Mevr. Hofwegen-Gerritsen, Alkmaarscheweg 58; Penningm.: J. Stegemeijer, Rijksweg 265, Haarlem. R.K. Vereeniging E.H.B.O. St. Gerardus Majella. Secretariaat: Iepenlaan 20. Bestuur: A. B. van Hienen, Voorzitter, Stumphiusstraat 29; J. Ruijter, Secretaris, Iepenlaan 20; Mej. M. Koop, Penning meesteres, Breestraat 173. Vereeniging Eerste Hulp bij Ongelukken, EJLB.O. Secretariaat: Hoflanderweg 97. Vereeniging voor facultatieve Lijkverbranding, afd. Beverwijk. Secr.-Penningm.: Nic. Luijt, Zeestraat 53, Telefoon 3826, postgiro 350052. Vereeniging „Het Wit-Gele Kruis". Romerkerkweg 39.

Adresboeken Beverwijk | 1943 | | pagina 21