§éh G de betere Kruidenier Gébé's Vereenigd Kruideniersbedrijf Banketbakkerij G. D. D O ET S Voor Beverwijk en Omgeving het aangewezen adres voor eerste kwaliteit koek en banket Levert steeds het beste tegen toch billijken prijs Gébé, daar wordt zorg aan uw bestelling besteed Gébé geeft gratis spaarboekjes en spaarzegels; dus Koopen bij Gébé is SPAREN bij den KOOP GÉBÉ LEVERT FRANCO vanaf Bloemendaal tot en met Heemskerk Hooren en bezorgen zonder prijsverhooging Wijkerstraatweg Schulpweg Noorderwijkweg Breestraat 8 Tel. 3056 t Bakkér, L., Zeestraat 130, chef de bureau Bakker, M., Vondellaan 27, dienstbode Bakker, M., J'an Vermeijenstraat 14, huishoudster Bakker, P., Jan Vermeijenstraat 5a, timmerman Bakker, P. J., Acacialaan 59, terreinopzichter Bakker, P. J. B., Wilgenhoflaan 19, arbeider Papierfabriek Bakker, Ph., Str. v. Linschotenstraat 25, broodbezorger Bakker, P., Meeresteinstraat 18, concierge Bakker, P., Schans 4, concierge Bakker, P., Creutzberglaan 53, machinist Bakker, P., Kuikensweg 10a, magazijnbediende Bakker, P. J., Oostertuinen 21, chauffeur Bakker, P. H., Boeweg 49, handlanger Bakker, S., Strick v. Linschotenstraat 17, los arbeider Bakker-Hagen, Wed. M., Kuikensweg 38, zonder beroep Bakker, Th., Wilgenhoflaan 7, arbeider Papierfabriek Bakker, Th. J., Alkmaarscheweg 271, kruidenier Bakker, Th., Dekkerstraat 33, commies Dir. Belastingen Bakker, T. G., Zeestraat 260, W.a.Z., dienstbode Bakker, W., Populierenlaan 12, electr.-techn. teekenaar Bakker, W., De Visscherstraat 29, arbeider H. O. Bakker, W. B., Noorderwijkweg 62, tuinder Bakker, W. J., Thomas Wijckstraat 9, handlanger de Bakker, G. K., Munnikenweg 103, monteur den Bakker, A., Wijkermeerweg 15, los arbeider den Bakker, H. B., Kastanjelaan 22, koopman den Bakker, N., Iepenlaan 24, slijper Bakkum, C., Wolff en Dekenstraat 19, tuinder Bakkum, C., Wolff en Dekenstraat 19, gemeente-werkman Bakkum, G., Kuikensweg 182, bloembollenkweeker Bakkum, G., Hofdijkstraat 26, chauffeur Bakkum, H., Kerkstraat 32, arbeider Papierfabriek 8

Adresboeken Beverwijk | 1947 | | pagina 10