L. P. VAN DER WAAL ZOON steeds versche en gerookte visch RAADHUISSTRAAT 6 Torenstraat 2 - BEVERWIJK - Telef, 3390 van den Berg, M., Baanstraat 75, verbandmeester van den Berg, W., Vondellaan 13, laborante van den Berg, W. J'., Oosterwijkstraat 27, tooneelschrijver en cabaretier van den Berg, W. J. J'. M., St. Odulfstraat 4, W.a.Z., pastoor van den Berg, W., Reguliersstraat 43, lasseher Bergen, C., Hofdijkstraat 1, grondwerker Bergers, J. H., Lijsterbeslaan 16, kantoorbediende Bergers-Blom, Wed.. H. C., Romerkerkweg 61 a, zonder beroep van den Bergh, H. A. J. J., Moensplein 20, administrateur van den Bergh-Hajós, Wed.. R., Strick v. Linsehotenstraat 12, zonder beroep van den Bergh, J. E. J. M., Beeckzanglaan 52, onderwijzeres van den Bergh, M. A. S. D., Beeckzanglaan 52, zonder beroep van den Berghe, A., Noorderweg 9, landarbeider van den Bergbe, M. C., Gr. Houtweg 1, dienstbode van den Berghe, R. G., Noorderweg 3, landarbeider Berghuis, A., Gladiolenlaan 93, tuinder Berghuis, A., Zeestraat 109a, vertegenwoordiger Berghuis, A., Assumburgstraat 56, kaashandelaar Berghuis, A., Alkmaarscheweg 210, reiziger Berghuis, A. C., Bankenlaan 187, opzichter-doodgraver Berghuis, E., Zeestraat 89, commissionnair in fruit Berghuis, G., Gladiolenlaan 93, aardappelhandelaar Berghuis, G., Heemskerkerweg 277, tuinder Berghuis, G., Assumburgstraat 22, meubelmaker Berghuis, G., Havenstraat 91, omsteller Berghuis, G., Torenstraat 5a, bloemist Berghuis, J., Kuikensweg 62, tuinder en gross, in aardappelen Berghuis, J'., Scheijbeecklaan 5, zonder beroep Berghuis, J., Rijvordtlaan 52, bloemistknecht Berghuis, J., Burgerhartstraat 18, bloemist Berghuis, M., Kuikensweg 68, hoorder Berghuis-Kasperts, Wed. O., C. Matersweg 86, zonder beroep Berghuis, Th., Assumburgstraat 46, marmerpolijster Berghuis, W., Oostertumen 75, aannemer Bergwerf, II., v. Harencarspelstraat 6, fabrieksarbeider Bergwerf, K., De Zwaanstraat 7, W.a.Z., zonder beroep Bergwerf, M., Alkmaarscheweg 103, kuiper van Berkei, W., Relweg 40, W.a.Z., lassclier Berkhof, M. J., Creutzberglaan 126, koopman Berkhout, B. F. M., Kuikensweg 127, visscher Privé: Stumphiusstr. 5 Behangerij Stoffeerderij Bedden- en Matrassenmakerij Lederwaren Zadelmakers Markiezen en Zonneschermen 13

Adresboeken Beverwijk | 1947 | | pagina 15