J. Warners COMPLETE MEUBILEERING Ook voor reparaties HET adres Zeestraat 74 - Tel» 3576 Woninginrichting - Behangerij Stoffeerderij Bedden - Dekens - Tapijten i Hagelaar, J. H., Relweg 51, W.a.Z., verpleegster Hageman, D., Breestraat 52, onderwijzer Hageman» F. W., Hoflanderweg 101, hoofdconducteur, Hagenaar, J,, Scheijbeecklaan 5, zonder beroep. Hagenaar, J. G- H., Lijsterbeslaan 3, bedrijfsleider Hagendijk, G., Acacialaan 28, ass. dir. belastingen Hagens, J. A., Tulpenlaan 28, chauffeur Haitsma, H., Noorder wij kweg 74, fabrieksarbeider Hajós, D., Alkmaarscheweg 15, boekdrukker Hakemulder, J. D., St. Odulfstr. 8, W.a,Z., electro teekenaar Hakemulder, P. J., St. Odulfstr. 8, W.a.Z., electricien Hakker, J., de Zwaanstraat 7, W.a.Z., zonder beroep Haksteen, J., Kastanjelaan 13, kantoorbediende Half, A. N-, Hoflanderweg 39, grondwerker Half, A. J., Kloosterstraat 35, mandenmaker Half, J. B., Bankenlaan 147, arbeider Half-Bakker, Wed. C., Heemskerkerweg 38, zonder beroep 4 Half, N. P., Kuikensweg 91, fabrieksarbeider Haif-Buter, Wed- M., Hoflanderweg 39, zonder beroep Half, Th. N. U., Heemskerkerweg 38, arbeider Halman, E. H., de Zwaanstraat 7, W.a.Z., verpleegster Ham, T., Zeestraat 154, zonder beroep van den Ham, D., Wilhelminastraat 30, sigarenmaker van den Ham, D. H., Alkmaarscheweg 9, sigarenmaker van den Ham, H. C., Thomas Wijckstr. 1, fabrieksarbeider van den Ham, H. S-, Wilhelminastraat 30, arbeider van den Ham, J. A. H., Romerkerkweg 67, arbeider Hamann, C. Ph., Vondellaan 27, tandarts Hamel, S. P., Populierenlaan 30, machinist Hamers, H-, Duinwijklaan 3ila, zonder beroep_ Hamers, J-, Zeestraat 74, winkelier in meubelen Hammer, C., Laan v. Kanaan 58, stucadoor Hammer, J., Kloosterstraat ,11, boter en kaashandelaar Hammer, M. C., Laan v. Kanaan 7, stucadoor Hamming, G., de Zwaanstraat 7, W.a.Z., huishoudster Handgraaf, W. H., Voorstraat 18, W.a.Z., kapper Hannema-Fopma Bonnema, Wed. G., Beeckzangl. 104 z. ber. 4 Hansen, A., Wilgenhoflaan lil, magazijnchef i Harberts, N., Baanstraat 81, agent van politie Hardebol, C., A. v. Saksenstraat 3, metaalbewerker Hardenberg, A. V., Laan v. Kanaan 14, deurw. en bevolk.agt. Hardendood, A., Populierenlaan 3, schipper L, (Hardend,ood, C. H., Burgerhartstraat 5, huishoudster den Haring, J., Voorstraat 42, W-a.Z., zonder beroep Haringa, A.. de Zwaanstr. 7, W.a.Z., zonder beroep Harkema, D., Beeckzanglaan 72, adj. directeur Harkema, H. H., Arendsweg 104, zonder beroep Harlaar, W., Groote Houtweg 82, fabrieksarbeider 64

Adresboeken Beverwijk | 1947 | | pagina 66