Janssens, A. M., Peperstraat 36, zonder beroep Jaspers, J. A. J., Julianaweg 85, W.a.Z., electricien Jasperse, J., Qroote Houtweg 29, arbeider Jasperse, M-, Grensstraat 7, arbeider van Jelgerhuis, J. S., Laan v. Kanaan 62, handlanger Jepma, K., Hoflanderweg 91, wachtmeester politie Jetses, P., Tulpenlaan 12b, kraandrijver Jezeer, W-, Zeestraat 66, glasinstrumentmaker Jilleba, C., Creutzberglaan 35b, machinist Jimmink, G. W., Acacialaan- 18, kantoorbediende Jimmink, J. G., Julianaweg 6, W.a.Z., boekhouder Jobse, J., Meerstraat 14, zonder beroep Joffer, C.. Eenhoornlaan 6, bode Johansen, C. J., Graafwijkstraat 15, arbeider Johansen, C. J., Graafwijkstraat 28, fabrieksarbeider Johansen, H. B., Graafwijkstraat 26. tremmer Jong, P., Breestraat 101, kapelaan de Jong, A., Groenelaan 6, los arbeider de Jong, C. J.. Marktweg 7, koopman de Jong, D., de Zwaanstraat 7, W.a.Z., zonder beroep de Jong, D., Alkmaarscheweg 195, waschknech': de Jong, F. A.. Burgerhartstraat 24 timmerman de Jong, F., Burgerhartstraat 13, ambtenaar distrièutiedienst de Jong, F., Zeestraat 127, onderwijzer de Jong, G, M., v. Oldenborghweg 29, W.a.Z., timmerman de Jong, G., Munnikenweg 84, tuinder de Jong, H. J., Havenstraat 32, monteur-bankwerker de Jong, H. A., Corn. Matersweg 91, bakker de Jong, J., Alkmaarscheweg 43, stoker de Jong, J., Deken Waarestraat 4, machine bankwerker de Jong, J., Hobbesteeg 44. los arbeider de Jong, J. L., Duinwijklaan 8, teekenaar' de Jong, K., Boeweg 53, brander de Jong, L. J. J., Tulpenlaan 1, chauffeur de Jong, N., Alkmaarscheweg 182, landbouwer de Jong, P. C., Romerkerkweg 69, smid-bankwerker de Jong, S., Lijsterbeslaan 34, onderwijzer de Jong, T. C., Romerkerkweg 67a. electricien de Jong, T., Torenstraat 8, kruidenierster de Jong, IJ., Voorstr. 56 bov., W.a.Z., terreinpolitie Jongbloed, M., Creutzberglaan 7a, zonder beroep de Jonge, M., Creutzberglaan 7, onderwijzer de Jonge-Nijhoff, Wed. A. H., Moenisplem 20, zonder beroep de Jonge, S., de Zwaanstraat 7, W.a.Z., leerl. verpleegster de Jonge, W. A., Corn. Matersweg 23, le ovenvuller Jongejan, A., Munnikenweide 10, agerjt van politie Jongejan, B. C., Acacialaan 7, étaleur Jongejan, G-, Corn. Matersweg 94, zonder beroep Jongejans, C Dr. Schuitstraat 7, houthandelaar Jongejans, G., Baanstraat 43, koopman .Jongejans, G., Iepenlaan 9, autogeenlasscher Jongejans, J., Baanstraat 43, poelier Jongejans, J- J., W. Passtoorsstr. 20, grondwerker Jongejans, W-, W. Passtoorsstraat 20, fabrieksarbeider Jongepier, J. J., Stetweg 2a, W.a.Z., zonder beroep Jongerden, C. T., C. H. Moensstraat 3, concierge Jongerie-Mans, Wed. M. E.. Groot.e Houtweg 77, zonder ber. Jongerling, A., Alkmaarscheweg 247, timmerman Jongerling^van der Wiele, Wed. E. A., Jan Vermeijenstraat 21, zonder beroep Jongman, S., H. Burgerstraat 20, agent van politie Jongsma, T., Beeckzanglaan 98, voorman Jonker, B., Breestraat 96, zonder beroep Jonker, P. N., v. Oldenborghweg 20, W.a.Z., werkt, ingenieur Jonkers, C.. Wijkermeerweg 5, los arbeider Jonkers, M., Wijkermeerweg 5, los arbeider Jonkheer, P. H., Voorstraat 10, W.a.Z., pensionhouder Jonkman, H.. Creutzberglaan 176, kapper Joor, C., Westerhoutweg 1, landbouwer Joor, C. C., Populierenlaan 3'5, tuinder 77

Adresboeken Beverwijk | 1947 | | pagina 79