Antonius Ziekenhuis
Onderwijs
BEVERWIJK 02J10
2e afdeling: Financiën en Personeelszaken.
Chef: Th. Schaaf.
3e afdeling: Onderwijs, Culturele-, Sport- en Jeugd-
zaken.
Chef: G. J. J. M. van Moorsel.
4e afdeling: Comptabiliteit.
Chef: J. P. Sierhuis.
5e afdeling: Bevolking, Burgerlijke Stand, Militaire
Zaken en Verkiezingen.
Geopend van 8.30-12.30 en van 13.30-15.00 uur.
Chef: A. B. M. Blankwater.
6e afdeling: Volkshuisvesting en Bedrijven.
Chef: J. Blok.
7e afdeling: Interne Zaken.
Chef: W. Rijf.
GEMEENTELIJKE
OPENBARE ONDERWIJSINSTELLINGEN
Openbaar kleuteronderwijs
Kleuterschool „Kleuterhonk", Pieter Verhagenlaan
15, tel. 24789.
Hoofd: Mej. L. Wassenaar, C. Matersweg 53.
Kleuterschool „Kleuterdorp", H. Mandeweg 48,
tel. 23508.
Wnd. hoofd: Mevr. C. van Bragt-Heeres,
Baljuwslaan 11.
Kleuterschool „Kleuternest", Kuenenplein 5,
tel. 34966.
Hoofd: Mej. E. C. Keur.
Kleuterschool „Kleuterhaven", Diezestraat 18,
tel. 30565.
Hoofd: Mej. N. Rodenburg, Arnostraat 20, tel. 33377.
Kleuterschool „Kleutertuin", Stumphiusstraat 21,
tel. 23655.
Hoofd: Mevr. C. J. Beets-de Vries, Vareniusstr. 9rd,
IJmuiden, tel. 02550-12623.
Kleuterschool „Kleuterwereld", Asjesstraat 2,
tel. 30679.
Hoofd: Mej. A. M. van der Wal, Duinoordstraat 15,
Haarlem.
Montessori-kleuterschool, Stumphiusstraat 23,
tel. 27069.
Hoofd: Mej. A. J. Bus, Graafwijkstraat 40, tel. 27976.
Openbaar Gewoon Lager Onderwijs
Vondelschool, Zweedselaan 5, tel. 23615.
Hoofd:
Julianaschool, Prins Bernhardlaan 10, tel. 23630.
Hoofd: M. König, Generaal Spoorlaan 11, Aerden-
hout, tel. 023-40551.
Zeewijkschool, Varenhof 1, tel.. 23467.
Hoofd: W. J. Schipper, Warande 83, tel. 25657.
Noorderschool, Grote Houtweg 178, tel. 34690.
Hoofd: H. Rasker, Italiëlaan 76.
Wilhelminaschool, Relweg 4, Wijk aan Zee.
Hoofd: M. Veer, Relweg 2, tel. 02517-303.
Wolff en Dekenschool, Platanenlaan 2, tel. 24079.
Hoofd: J. G. Langendoen, Lindenlaan 2, tel. 24079.
Jan Ligthartschool, Belgiëlaan 2, tel. 34002.
Hoofd: F. Bos, Diezestraat 1, tel. 30472.
Willem van Graftschool, Fokkerlaan 8, tel. 31297.
Hoofd: J. A. A. van der Horst, Rhönestraat 19,
Heemskerk, tel. 33495.
Robert Schumanschool, van Riemsdijklaan 101,
tel. 30791.
Hoofd: K. D. Gorter, van Lennepstraat 142,
2e Openbare lagere school in Oosterwijk, Linge-
straat 29-31, tel. 31291.
Hoofd: A. Kaart, Italiëlaan 17, tel. 34407.
n[1 Zeeweg 168 - IJMUIDEN - Tel. 02550-19100*
DIRECTIE:
Geneesheer - Directeur
Directeur - Econoom
Directrice
C. F. J. Lampe
Drs. J A. M. Maes
Zr. M. Bernarda
Interne ziekten
Chirurgie
Gynaecologie, Obsfetrie
Kindergeneeskunde
Neurologie, Psychiatrie
Oogheelkunde
Huid- en Geslachtsziekten
Keel-, neus- en oorziekten
Radiologie (Röntgenonderzoek)
Orthopaedie
Rheumatologie
Anaesthesie
SPECIALISTEN
C. F. J. Lampe, Dr. A. J. F. A. Kerst,
S. W. Begemann
G. A. M. Hunfeld, F. Schreuder,
Dr. H. A. Verbeek
Dr. J. H. N. van Bouwdijk-Bastiaanse,
K. H. van Ek
K. S. Lim
J. ten Brink
J. H. C. Steinmeyer
W. Wesseldijk
L. J. A. van Grinsven
P. Lips
M. A. J. Boelen
H. J. K. Kolstee
A. P. E. Koning
CONSULENTEN
RevalidatieG. B. de Keijser
BiochemieDr. H. J. van der Helm
PharmacieDr. J. Fijn van Draat
Pafhol. AnatomieDr. H. de Jager
J. L. Th. Oeberius Kapteyn
BacteriologieDr. L. Hemmes
CytologieS. de Graaf
Haematologie Dr. A. A. M. Stofberg