IV Biz. Verordening betreffende het leggen, plaatsenen houden van buizen en andere geleidingen ten behoeve van werken en inrichtingen in het belang der openbare orde, zedelijkheid en gezondheid opgericht143 Verordening op het in voorraad hebben, vervoeren en af leveren van melk145 Verordening in het belang der gezondheid van leerlingen der openbare en bijzondere scholen in de gemeente Bloemendaal147 Verordening tot regeling van de aanstelling en den werk kring van de schoolartsen bij het lager onderwijs en het bewaarschoolonderwijs149 Verordening regelende de jaarwedden van de hoofden en het verder onderwijzend personeel der openbare scholen 153 Verordening regelende het verleenen van pensioen en wacht geld aan gemeente-ambtenaren157 Belasting verordeningen. a. Verordening tot heffing van een Hoofdelijken Omslag.. 163 b. Verordening op de invordering van den Hoofdelijken Omslag165 c. Verordening op de heffing van rechten voor het gebrui ken van straten, wegen of openbare gronden165 d. Verordening op de invordering van rechten voor het gebruik van straten, wegen of openbare gronden166 e. Besluit betreffende het betalen van recognities voor aan sluitingen op het gemeenteriool te Bloemendaal166 Verordening op de heffing eener belasting op het houden van honden (met illustratie)167 g. Verordening op de invordering van hondenbelasting.... 169 h. Verordening tot heffing eener reinigingsbelasting170 i. Verordening regelende het heffen van vergunningsrecht voor de uitoefening van den kleinhandel in sterken drank 171 j. Verordening op de invordering van het vergunningsrecht voor de-uitoefening van den kleinhandel in sterken drank 174 k. Verordening op de heffing van begrafenisreehten174 l. Verordening (opgeheven) op het heffen van sproeigelden 176 Telefoon177 Korte toedracht eener huwelijksvoltrekking in een Neder- landsch raadhuis met toepasselijke voordracht door den ambtenaar van den Burgerlijken Stand181 Telefonisch waarschuwen in geval van brand184

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 10