1 opzichter over de pompers van de spuit; 1 den aanjager; 1 slangbewakers en straalrichters 12 pompers van de spuit; 12 den aanjager; 2 emmerdragers, tevens dienstdoende aan de zuig buis 2 lichtdragers; 1 gereedschapdrager; 4 slangbewakers van de spuitslangen 4 aanjagerslangen B. tot bediening van de brandspuit te Vogelenzang. 1 opzichter over de pompers van de spuit; 1 den aanjager, 1 slangbewakers en straalrichters; 12 pompers van de spuit; 16 den aanjager; 2 emmerdragers, tevens dienstdoende aan de zuig buis 4 lichtdragers; 1 gereedschapdrager; 4 slangbewakers bij de spuitslangen; 6 aanjagerslangen; p. voor de dorpen BloemendaalOverveen en Vogelenzang. 10 reserve manschappen, tot zoo noodige adsistentie 6 goederenbergers; 3 terreinbewakers; 1 trommelslager; D. voor de buurtschap Houtvaart. 1 brandmeester; 4 pompers; 1 straalrichter. 2°. vast te stellen: de navolgende dienstregeling en instructie voor de bevelhebbers en manschappen. Art. 1. Behoudens het opperbevel van den Burgemeester of die hem vervangt, volgens art. 189 der Gemeentewet, heeft de Kom- mandant de directie der geheele brandweer. Hij dient den Burgemeester en Burgemeester en Wethouders van bericht en raad over alle zaken, de brandweer en de brandblusch- middelen betreffende. Hij houdt in het begin van elk kwartaal eene inspectie over al de brandbluschmiddelen en geeft na iedere inspectie schriftelijk verslag zijner bevinding aan Burgemeester en Wethouders. Hij kan deze inspectie dienstbaar maken om brandmeesters, op

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 129