Ill e. het peil der aan te leggen wegen of straten moet minstens 0.60 Meter boven Amsterdamsch peil liggen de voortdurende voorziening in de behoefte aan werk- en voor de gezondheid onschadelijk drinkwater en aan de straatverlichting moet verzekerd zijn. De Raad kan onder het stellen van zoodanige voorwaarden als hij in elk bijzonder geval noodig zal oordeelen, afwijking van het bepaalde sub a tot toestaan: indien het geldt het aanleggen van villaparken, waarbij bij elke te bouwen villa eene grondoppervlakte van minstens 600 M2. onbebouwd zal zijn en blijven. Art. 7. Met een boete van ten hoogste 25,of hechtenis van ten hoogste drie dagen wordt gestraft ieder, die zonder vergunning van Burgemeester en Wethouders eenig bebouwd of onbebouwd perceel of perceelsgedeelte, dat van een open baren weg is afgescheiden, op eenigerlei wijze daarmede in verbinding stelt. Art. 8. De voor bouwen te gebruiken materialen moeten zoodanig zijn, dat zij in verband met het gebruik, waarvoor zij bestemd zijn, op behoorlijke wijze aan de eischen hunner bestemming kunnen voldoen De in het eerste lid bedoelde materialen kunnen te allen tijde door een door Burgemeester en Wethouders aangewezen persoon worden gekeurd en bij niet voldoening aan de in het eerste lid gestelde eischen worden afgekeurd; in dit laatste geval moeten de afgekeurde materialen binnen tweemaal 24 uren na de afkeuring van het bouwterrein zijn verwijderd. Het is verboden de in het vorig lid bedoelde keuring te beletten, te belemmeren of te verijdelen, afgekeurde materialen voor den bouw te bezigen of langer dan tweemaal 24 uren na de afkeuring op het bouwterrein te laten, op verbeurte van eene boete van ten hoogste 25,of hechtenis van ten hoogste zes dagen. Hoofdstuk III. Voorschriften bij het bouwen. Af deeling I. Inleidend artikel. Art. 9. Onverminderd het bepaalde bij artikel 5, eerste lid, der Woningwet, is het verboden te bouwen: a. zonder voorafgaande schriftelijke vergunning van Burge meester en Wethouders; b. met wijziging of afwijking van het bouwplan overeen komstig hetwelk de schriftelijke vergunning van Burge-

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 147