schadelijke stoffen worden aangevuld, een en ander binnen den door Burgemeester en Wethouders gestelden termijn. Af deeling Y I Hechtheid van fundamenten, vloeren, trappen, zoldering en dak. Art. 62. De fundamenten, muren, vloeren, trappen, zolde ringen, daken en schoorsteenen van bestaande woningen moeten zich in zoodanigen staat bevinden, dat zij noch voor de bewo ners noch voor de omgeving, hetzij door bouwvalligheid, hetzij door water, hetzij door de slechte hoedanigheid van de ge bruikte materialen, hetzij uit anderen hoofde gevaar kunnen opleveren voor het leven of de gezondheid, een en ander ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders. Onverminderd de bepalingen der Woningwet, voor zoover deze hier van toepassing zijn, is de eigenaar van een naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders niet aan dit voor schrift voldoend gebouw of degene, die tot het aanbrengen der vereischte verbeteringen bevoegd is, verplicht op een des betreffende aanschrijving van Burgemeester en Wethouders, binnen den daarbij gestelden termijn, de daarbij bevolen ver nieuwingen aan te brengen, en hetgeen van onvoldoende hechtheid is, te doen herstellen, versterken of sloopen. Afdeeling VII. Verwijdering van rook, ivater en vuil. Art. 63. l)e middelen tot verwijdering van rook, water en vuil moeten zich ter beoordeeling van Burgemeester en Wet houders in zoodanigen toestand bevinden, dat zij noch voor de bewoners, noch voor de omgeving gevaar voor de gezondheid of hinder kunnen opleveren. Gelasten Burgemeester en Wethouders de opruiming van een zich onder een vloer bevindenden put, vergaarbak of andere inrichting tot verzameling van water of vuil. zoo moet de plaats waar deze zich bevindt binnen den door Burgemeester en Wethouders gestelden termijn worden aangevuld door zuiver zand, sintels of andere volgens het oordeel van Burgemeester en Wethouders voor de gezondheid onschadelijke stoffen. De eigenaar van een naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders niet aan dit voorschrift voldoend gebouw, of de gene, die tot het aanbrengen der vereischte verbeteringen be voegd is, is verplicht op een desbetreffende aanschrijving van Burgemeester en Wethouders binnen den daarbij gestelden termijn, de daarbij bevolen voorzieningen aan te brengen.

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 167