131 c. de hoogteligging van den vloer der benedenwoonver- trekken ten opzichte van den openbaren weg d. de hoogte der verdiepingen van het gebouw en van het dak ■e. de afmetingen der ter bewoning in te richten vertrekken en van trappen en portalen eene aanduiding van de vertrekken, voor elke woning bestemd g. de afmetingen en de inrichting der privaten en water plaatsen h. de samenstelling der fundeering i. het trasraam (behoudens het bepaalde bij artikel 32) j. de dikte der muren 1c. de afmetingen en de grootte der onderlinge horizontale afstanden der vloerribben en balken, alsmede de wijze van verankering; l. de kapconstructie to. de middelen tot verwijdering van rook, water en vuil n. de afmetingen en de plaatsing van deuren en vensters o. de middelen tot toevoer van lucht p. de ligging van de inrichtingen tot verschaffing van drink en werkwater. Buitengewone constructies moeten op een grootere schaal, hetzij 1/10 of een 1/20 der ware grootte en door eene beschrij ving duidelijk worden toegelicht en van eene statische bereke ning vergezeld gaan. Uit de teekeningen en uit eene bijgevoegde beschrijving moet verder blijken, uit welke materialen het gebouw in de onderdeelen zal worden samengesteld. Verder is de aanvrager verplicht alle stukken en teekenin gen over te leggen, welke Burgemeester en Wethouders voor ■eene juiste beoordeeling noodig achten. Art. 75. Behalve de genoemde teekeningen moeten, hetzij bij liet verzoekschrift, hetzij op de eerste aanvrage van Bur gemeester en Wethouders worden overgelegd monsters van de te gebruiken bouwsteenen en andere bouwstoffen, alles in dubbel Art. 76. Behalve de genoemde teekeningen moet bij de aan vrage worden overgelegd eene terreinteekening op eene schaal van° minstens 1/500 der ware grootte, waarop zijn aangegeven lo. de ligging van het bouwterrein; 2o. de belendende perceelen; .3°. de openbare wegen, waaraan het bouwterrein gelegen is, elk over eene lengte van minstens 20 Meter, gerekend van de grenzen van het bouwterrein 4°. de juiste plaats van het op te richten gebouw of van het gedeelte van het gebouw;

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 171