5o. de kadastrale aanduiding van het terrein. Voor groote terreinen kunnen Burgemeester en Wethouders met eene teekening op kleiner schaal genoegen nemen, mits de maten zijn ingeschreven. Art. 77. Alle teekeningen moeten in inkt op papier, door- trekpapier, lichtdruk of doortreklinnen geteekend of gedrukt zijn en door den aanvrager en, zoo deze het werk niet zelf uitvoert, ook door den ingenieur, den architect, den bouw meester, den bouwkundige of den werkbaas worden ondertee kend, en in dubbel worden overgelegd. Indien Burgemeester en Wethouders de teekeningen onvol doende achten, geven zij hem, die de aanvrage heeft gedaan te kennen welke andere of meerdere zij verlangen. Art. 78. Binnen 20 dagen na de indiening der stukken, verklaren Burgemeester en Wethouders of zij met het oog op wettelijke bepalingen of voorschriften dezer verordening be denkingen hebben tegen inwilliging van het gedane verzoek. Hebben zij geene bedenkingen, of zijn de geopperde te hun nen genoege uit den weg geruimd, dan reiken zij binnen 14 dagen daarna eene schriftelijke vergunning uit aan hem, die het verzoek deed en worden de overgelegde teekeningen, plan nen, opgaven en monsters door Burgemeester en Wethouders gewaarmerkt, terwijl rooilijn en peil door hen daarop worden aangegeven, zullende deze rooilijn en dat peil van hunnentwege door een gemeenteambtenaar op het bouwterrein worden aan gewezen. Een exemplaar van een en ander wordt aan den verzoeker uitgereikt, terwijl het tweede onder berusting van het Gemeentebestuur blijft. Burgemeester en Wethouders kunnen de in het eerste lid bedoelde verklaring tot driemaal toe, telkens acht dagen uit stellen, van welk uitstel in een met redenen omkleed besluit aan den verzoeker, binnen drie dagen na het nemen van zoo danig besluit, schriftelijk wordt kennis gegeven. Art. 79. Indien de aanvrage om vergunning tot bouwen een gebouw^ of een gedeelte van een gebouw betreft, waarin eene inrichting zal worden gevestigd, voor welker oprichting krachtens de Hinderwet vergunning vereischt wordt, kan dooV Burgemeester en Wethouders het nemen van een besluit ver daagd worden, totdat deze vergunning is verleend. Art. 80. Voor zoover de beschikking afwijkt van het ge vraagde is het besluit met redenen omkleed. Art. 81. Indien zes maanden nadat de vergunning in af schrift aan den aanvrager is uitgereikt, geen aanvang met de werkzaamheden is gemaakt en de belanghebbende geen ver lenging van dien termijn heeft gevraagd en verkregen, wordt de vergunning als vervallen beschouwd.

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 172