134 verzuimt het terrein binnen zes maanden na de slooping met den openbaren weg, waaraan het gelegen is, gelijk te maken. Hoofdstuk X. Beroep op den Raad. Art. 86. De aanvrager eener krachtens deze verordening vereischte vergunning kan van de besluiten van Burgemeester en Wethouders binnen 20 dagen nadat hem van het besluit is kennis gegeven, bij den Raad in beroep komen, indien het be sluit afwijkt van het gevraagde. Art. 87. De regelen voor het hooger beroep, bedoeld bij de artikelen 5 en 6 der Woningwet en bij artikel 86 dezer veror dening zijn de navolgende lo. het hooger beroep wordt ingesteld door de indiening aan den Gemeenteraad van een bezwaarschrift, hetwelk ver gezeld gaat van de opgaaf, de omschrijving en een stel der teekeningen in artikel 73 dezer verordening bedoeld; 2°. de Raad neemt binnen een maand na het instellen van een beroep eene beslissing, doch kan deze eenmaal voor den tijd van eene maand verdagen, van welke verdaging in een met redenen omkleed besluit binnen drie dagen schriftelijke kennis wordt gegeven aan dengene, die het beroep heeft ingesteld. Van het op het hooger beroep door den Gemeenteraad ge nomen besluit wordt door Burgemeester en Wethouders onver wijld kennis gegeven aan hem die het beroep heeft ingesteld. Wijkt het besluit van den Gemeenteraad van dat van Bur gemeester en Wethouders af, dan geldt bedoelde kennisgeving als een door Burgemeester en Wethouders verleende vergun ning. Hoofdstuk XI. Slotbepaling. Art. 88. Deze verordening kan worden aangehaald onder den titel van „Bouwverordening der Gemeente Bloemendaal".

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 176