BLOEMEND A ALSCHE BOND VOOR LICHAMELIJKE ONTWIKKELING. 294 De contributie voor werkende leden bedraagt 5.voor hen die tevens lid zijn der Amsterdamsche Amateur-Fotografen Yereeniging bedraagt deze 2.50. Kunstlievende leden betalen 2.50. Minstens worden 10 gewone vergaderingen per jaar gehou den; deze hebben plaats op een Donderdagavond en meestal in hotel „Welgelegen". Aantal leden: 55. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 17 Febr. 1905. Gewijzigd bij Kon. Besl. van 10 Jan. 1910 No. 77. Bestuur: M. Vrij, voorzitter. L. A. B. Ulehake, vice-voorzitter. D. de Clercq, lste secretaris. C. L. Boissevain, 2de secretaris. Mr. A. H. J. Merens, penningmeester. Doel. De Bloemendaalsche Bond voor Lichamelijke Ontwikke ling stelt zich ten doel het houden van lichaamsoefeningen en spelen, zoowel voor volwassenen als voor kinderen, in Bloe- mendaal en omstreken te bevorderen. De bond exploiteert tevens de Ijsbaan Duin en Daal en tracht zijn doel te bereiken door de volgende middelen a. het houden van geregelde bijeenkomsten, waarop verschil lende spelen zullen beoefend worden; b. het spelen met kinderen uit Bloemendaal en omstreken, die het verlangen daartoe te kennen geven; c. het houden van vriendschappelijke samenspelen met andere vereenigingen van gelijke strekking d. het houden van cursussen van hygiënischen aard; e. het uitgeven van geschriften op hygiënisch gebied; het uitgeven van een jaarverslag; g. alle wettige, geoorloofde middelen, die hem verder ten dienste zullen staan. Vereischten voor het lidmaatschap16-jarigen leeftijd bereikt hebben en aanmelding bij den l0n secretaris D. de Clercq,. „Nijheim", Bloemendaal. Contributie 2.50. (.Zie afbeelding van het clubgebouw volgende pagina.)

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 356