EENIGrE WENKEN AAN DE LEZERS. SLOTWOOR D. Voor de dienstregeling der spoorwegen en trams verwijzen wij naar de spoor- en tramwegboekjes en de aankondigingen m de wachtkamers. Voor de opgaven omtrent pensions, en het huren van wonin gen, het koopen van huizen of bouwterreinen en het houden van veilingen van roerende goederen bij verhuizing verwijzen wij voor Bloemendaal naar het Woningbureau „Rusthoek" en wat de pensions en het huren van huizen betreft voor Overveen naar den heer J. A. Boskamp, behanger en stoffeerder, aldaar. De portretten en plaatjes, die ons jaarboek sieren zijn niet alle even fraai. Er is met het beginsel: „Help u zelf" als onze lijfspreuk gewoekerd met onze hulpmiddelen, met de omstandig heden en met de mate van medewerking die wij ondervonden van degenen wier portret in ons jaarboek niet mocht ontbreken. Bij het naslaan van adressen zal menig lezer zich afvragen, waar eigenlijk de weg ligt, waarheen de opgaaf van het adres verwijst. Men kan om zichzelf eenigszins op den goeden we» te brengen, de alfabetische stratenlijst naast de adreslijst raad" plegen. En ten slotte aan u allen goedwillige lezers van dit werkje een verzoek. Wie uwer een fout, een verschrijving in een naam een onjuistheid in eenige mededeeling van welken aard ook bespeurt, spaar ons uw kritiek niet, maar geef ons vooral in den loop van dit jaar schriftelijk de opgaaf onzer fouten. Wij zullen ze met alleen verbeteren en u dankbaar zijn, maar wij zullen naar aanleiding van de door u ontdekte nieuwe mis slagen vinden en ook die verbetereu. Den eersten jaargang van een jaarboekje te maken is.... een zwaar werk. Zij die er het hardst voor hebben gewerkt treden, zoo is 's werelds beloop, bij de definitieve verschijning niet op den voorgrond. Aan hen, die voor de lozers onbekend blijvende medewerkers een woord van den meest welwillenden dank van DEN UITGEVER.

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 392