60 Art. 4. I)e vergadering wordt door den Voorzitter, op het daar toe bepaalde uur geopend, wanneer de meerderheid der leden aan wezig is. Het openen der vergadering zal door het luiden der Raadhuis- hel worden aangekondigd. Wanneer vijftien minuten na het bij openbare kennisgeving bepaalde uur van aanvang der vergade ring het vereischte getal leden niet is verschenen, wordt gehandeld als in artikel 49 der (xemeentewet en in dit reglement is bepaald. Art. 5. Het onderzoek der geloofsbrieven van nieuw inkomende leden heeft plaats dadelijk na het lezen der notulen, alvorens tot andere werkzaamheden over te gaan. De Voorzitter benoemt te dien einde eene commissie van drie leden om bericht over de ingekomen geloofsbrieven uit te brengen. Deze commissie neemt de geloofsbrieven en alle andere naar aanleiding van de verkiezing ingekomen of daarop betrekking hebbende stukken van den Voorzitter over, benoemt uit haar midden eenen rapporteur en vangt onverwijld met het onderzoek aan. De vergadering wordt inmiddels geschorst en na heropening der vergadering brengt de commissie bij monde van haren rapporteur verslag uit, met toevoeging daaraan van een bepaalde slotsom en voorstel, waarover door de vergadering zal worden gestemd. Zijn in den boezem der commissie bezwaren gerezen tegen eenen ge loofsbrief of de verkiezing zelve, dan wordt daarvan bij het verslag melding gemaakt. De Voorzitter geeft den Raad gelegenheid tot bespreking van den geloofsbrief of de verkiezing zelve en brengt daarna, tenzij wegens onvolledigheid der stukken tot verdaging der beslissing zij besloten, in stemming de slotsom en het voorstel der commissie, benevens de krachtens dit reglement ingediende voorstellen. Art. 6. Dadelijk na de opening der vergadering worden de notulen der vorige vergadering door den Secretaris, of dengene, die hem vervangt, voorgelezen. Art. 7. De notulen, welke, ingevolge artikel 36 van dit reglement door den Secretaris worden gehouden, worden geschreven in een register en moeten behelzen le. de namen der afwezig geweest zijnde leden en die leden, die zonder verlof der vergadering voor de sluiting vertrokken zijn 2e. eene opgave der medegedeelde stukken en mondelinge mede- deelingen 3e. den beknopten inhoud van het verhandelde 4e: eene opsomming der plaats gehad hebbende stemmingen; 5e. den volledigen inhoud der genomen besluiten of eene ver wijzing naar een afzonderlijk boek waarin de raadsbesluiten in tijdsorde worden ingeschreven. Art. 8. Van de vergaderingen met gesloten deuren worden de notulen in een afzonderlijk register ingeschreven.

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 86